...nakupujte srdcom
knihy, hudbu, filmy
a záplavu ďalšieho tovaru


kosik

Položiek: 0
Hotline / Po-Pia 9:00 - 16:00
+421 908 784 920
0.00 €


VYHĽADAŤ
-10%
bestseller

1SLOVO Výzva

Cena 4.41 Eur
Bežná cena 4.90 Eur
Množstvo

Popis
Veľmi sa tešíme, že vám môžeme predstaviť ďalší projekt, ktorému sme venovali náš čas a schopnosti. Projekt Biblia 1SLOVO, sme neplánovali iba ako samostatný projekt. V skutočnosti bol projekt 1SLOVO Výzva vymyslený o niečo skôr, ako sme začali pracovať na projekte Biblia 1SLOVO. Aj z tohto dôvodu sme časť textu využili na záverečných stranách projektu Biblia 1SLOVO pod názvom TOTO ŤA PRIVEDIE DO NEBA.
V 1SLOVO Výzva túžime mladým, začínajúcim kresťanom kreatívnym spôsobom podať základné pravdy viery. Existuje Boh? Miluje Boh? Čo je hriech? Kto nás zachránil? Rozhodnutie pre... Spoločenstvo a Duch Svätý.
To by sme neboli my, ak by sme nepripojili niečo špeciálne. Okrem príťažlivej grafiky s ktorou sa „vyhral“ náš skvelý grafik Andrej Kmeťo, sme pridali ďalšie príbehy mladých o tom ako spoznali Boha. Opýtali sme pár zaujímavých osobností, čo si myslia o niektorých témach ako napr. hriech, Božia láska, spoločenstvo. V každej kapitole sú na bočnej strane magazínu príslušné tématické otázky, ktoré vyžadujú odpovede a odkazy na biblické texty v Biblii 1SLOVO.
Dúfame, že vám to umožní lepšie pracovať so začínajúcimi kresťanmi alebo birmovancami. V prípade záujmu o ďalšie témy nám môžete napísať. Ak bude naozajstný záujem, radi pripravíme niečo ďalšie, aby sme mladým vedeli odovzdávať vieru účinne a efektívne.
E-knihu o tom ako efektívne pracovať s birmovancami si môžte bezplatne STIAHNUŤ TU. 1SLOVO Výzva má IMPRIMATUR.


Autor: Richard Štefák

Strany: 48

Formát: 24,0 x 16,8

Väzba: mäkká

Jazyk: slovenský

Vydavateľstvo: VER.SK

Recenzie / hodnotenia Budete prvý hodnotiteľ
 
 
 
 
 
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si kúpili aj ...
-7%
bestseller
kniha
2.49 €
2.32 €

-7%
bestseller
kniha
3.98 €
3.70 €

-7%
bestseller
kniha
3.32 €
3.09 € 
Prihlásenie