...nakupujte srdcom
knihy, hudbu, filmy
a záplavu ďalšieho tovaru


kosik

Položiek: 0
Hotline / Po-Pia 9:00 - 16:00
+421 908 784 920
0.00 €


VYHĽADAŤ
-7%
bestseller

Chatrč

Cena 11.07 Eur
Bežná cena 11.90 Eur
Množstvo

Popis
2/ V ktorej sa tragédia konfrontuje s večnosťou. Bolo len otázkou času, kedy si filmári všimnú megabestseller Chatrč. Príbeh, ktorý miliónom ľudí utíšil duchovný hlad a odpovedal na odvekú otázku, prečo Boh neurobí niečo s bolesťou a zlom tohto sveta. Williamm Paul Young prekvapil. Aby svojho hlavného hrdinu vytrhol z hlbokého zúfalstva a nesmierneho utrpenia zo straty dcéry, sprostredkuje mu stretnutie s Bohom. Stretnutie, v ktorom sa tragédia človeka konfrontuje s večnosťou. Láska a odpustenie, náročná cesta zmierenia a milosrdenstvo nakoniec prinesú radosť do duše otca, ktorý sa so stratou dcéry zmieri a vyrovná. Chatrč osloví svojráznym, ale zrozumiteľným obrazom Boha plného súcitu s človekom, čo čelí nepredstaviteľnému zlu. Hviezdne obsadenie vo filme Chatrč urobí z Youngových myšlienok silný emocionálny zážitok, ktorý bude v našom vnútri rezonovať ešte niekoľko dní.


Autor: Young William Paul

Strany: 200

Väzba: viazaná

Jazyk: slovenský

Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie / hodnotenia Priemerné hodnotenie    4   
 
Zuzana Vandáková (pridané 2010-12-13) Hodnotenie    4   
Nový pohľad na Boha. Na vzťah medzi Otcom, Synom, Duchom Svätým. Na môj vzťah k Bohu. Táto kniha láme bariéry na ceste k Tatovi :. Neriadila by som sa ňou úplne, niektoré pasáže ma zarazili. A tiež mi tam chýbala Panna Mária. Z tejto stránky to treba brať trochu s rezervou, ale myslím, že aj tak môže veľa napomôcť v duchovnom živote každého.
 
Mária Kuffová (pridané 2010-09-16) Hodnotenie    5   
Jedna z najuzasnejsich knih ake som kedy citala. Bola provokacna, nemoze pri nej clovek ostat lahostajny: Dostala som uzasny, novy pohlad na Boha. Ta kniha je o pravej, nesebeckej Laske Nebeskeho Otca a uci odpustat a nezistne milovat:
 
lucia tisonova (pridané 2010-09-12) Hodnotenie    5   
kniha, ktora ma totalne oslovila...vrelo odporucam vsetkym ...dufam, ze takychto knih sa este vela napise...no zatial si urcite precitajte chatrc...
 
Ľuboš Bača (pridané 2010-09-12) Hodnotenie    4   
Dej tejto knihy je zaujímavý, napínavý a ponúka nadčasové a ľahšie pochopiteľné vysvetlenie vzťahu 3 Božských osôb. Ako každá kniha aj táto ma svoje nevýhody, napr. sa ani raz nespomína Panna Mária a peklo, čo môže pôsobiť skresľujúco.
 
František Jergel (pridané 2010-06-16) Hodnotenie    5   
Takže túto knižku som si zakúpil na CAMPFESTE 2009. Prečo som si ju kúpil? . Počul som od môjho kamaráta o čom je tá knižka a odporúčal mi aby som si ju prečítal. Tak som neváhal a zobral som ju hneď keď som ju tam videl že ju majú. Hlavne ma zaujalo na tej knižke to ako pekne sú tam vysvetlené 3 Božské osoby na iných ľuďoch. Odporúčam všetkým aby si ju prečítali. S knižky som si odniesol toho veľa do môjho života.
 
Andrej Kmeťo (pridané 2010-04-28) Hodnotenie    5   
Dal som 5 ale nie preto, že nič lepšie neexistuje, ale pre totálne inovatívny pohľad na Boha. Skrátka out of box. Odkedy som čítal túto knihu, zmenil sa môj pohľad na Boha. Niektoré veci v tejto knihe nie je možné brať úplne doslovne, ale z nadhľadu, nie je to totiž teologické dielo, ale príbeh. Úžasný príbeh o Bohu, ktorý je nad všetkým a ktorý prekračuje hranice našej skúsenosti - veď je Boh :-
 
Juraj Krasinsky (pridané 2010-04-16) Hodnotenie    4   
Napinavy pribeh, vyborne sa cita. Trochu ma to ale v niektorych pasazach nudilo a zdali sa mi zdlhave. Zaver ma prekvapil. Celkovy dojem hodnotim na 4. Ako beletriu sa to oplati urcite precitat. Myslim ze som si odniesol dost aj duchovne.
 
 
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si kúpili aj ...


 
Prihlásenie