...nakupujte srdcom
knihy, hudbu, filmy
a záplavu ďalšieho tovaru


kosik

Položiek: 0
Hotline / Po-Pia 9:00 - 16:00
+421 908 784 920
0.00 €


VYHĽADAŤ
Partnerský program
S partnerským systémom spolupráce VERKO od spoločnosti Christian Project Support, s.r.o. môžete Vašu stránku obohatiť o vysokokvalitný obsah a tak zvýšiť Váš profit z provízie za predaný tovar.

VERKO systém spolupráce je založený na jednoduchom princípe. Za každý nákup uskutočnený z Vášho portálu na www.ver.sk obdržíte reklamnú províziu. Čím viac zákazníkov príde z Vášho portálu, tým vyššia bude Vaša reklamná provízia. Registrovaný zákazník už zostáva Vašim kmeňovým zákazníkom, aj keď v budúcnosti bude nakupovať už priamo na www.ver.sk. To znamená, že za opätovné objednávky získavate províziu aj keď zákazník už nakupuje priamo na www.ver.sk

Po zaradení do systému spolupráce VERKO, Vám bude pridelený jedinečný VERKO link, ktorý bude identifikovať registrácie a nákupy zákazníkov.
Na Vašu stránku bude umiestnený jeden alebo viacero bannerov, ktoré budú obsahovať VERKO link odkazujúci na stránku www.ver.sk. Každý banner musí obsahovať VERKO link, ktorý zaručí jednoznačnú identifikáciu nákupov prostredníctvom Vášho portálu. Bez VERKO linku nie je možná identifikácia partnera.

Grafickú úpravu bannerov ako aj ich veľkosti si môžete prezrieť a stiahnuť vo Vašom konte, ktoré sa Vám vytvorí po zaregistrovaní sa v systéme VERKO.

Výška percentuálnej provízie predstavuje 7 % z uhradenej sumy za predané produkty od Vašich zákazníkov.

Pri online registrácii do VERKO systému obdržíte prihlasovacie meno a heslo do VERKO adminu www.ver.sk/partneri. Tu si môžete kedykoľvek overiť štatistické údaje ako aj aktuálnu výšku Vašej provízie.

Ak Vás VERKO systém spolupráce zaujal, môžete sa online registrovať na www.ver.sk/partneri.
Prihlásenie