Julie Klassenová

Julie Klassenová

Majsterka sugestívnych opisov starých elegantných čias dokáže vtiahnuť svojich čitateľov niekoľko desaťročí späť, do prostredia nádherných rób a klobúkov, noblesných víl a pestovaných záhrad, v ktorých sa odohrávajú jej pútavé príbehy.

Ako Julie Klassen sama hovorí, miluje všetko okolo Jane – Jane Austenovej a Jane Eyreovej, ktoré sa pohybujú v podobnej atmosfére ako Klassenovej postavy. Táto znalkyňa historických pomerov má na svojom konte za viacero svojich kníh prestížne literárne ocenenia.

Než sa stala profesionálnou spisovateľkou na plný úväzok, pracovala 16 rokov vo vydavateľskom prostredí. Svoju prvú knihu – Lady of Milkweed Manor, napísala pod pseudonymom, o čom vedela iba ona a jej vydavateľ. Vraj preto, aby dostala naozaj pravdivé a úprimné reakcie na svoju prvotinu. Podarilo sa, a tak sa odštartovala kariéra jednej z najúspešnejších kresťanských románových autoriek dneška. Klassenovej poctivosť a profesionalita ju ako Američanku dokonca niekoľkokrát viedli na typický anglický vidiek, kde sa odohrávajú viaceré jej príbehy, aby bol jej opis prostredia čo najreálnejší. Čitatelia milujú jej autentickosť, rovnako ako jej bohatý a kvetnatý literárny štýl a atraktívne zápletky.

Medzi jej úspešné tituly patria Hostinec v Ivy Hille – kde sa mladá vdova púšťa do vedenia podniku a uprostred nástrah podnikania rieši svoje srdečné záležitosti, jeho pokračovanie Panie z Ivy Cottage, Tichá guvernantka – sugestívny román plný tajomstiev, ktorý vťahuje čitateľa do atraktívnych kulís Anglicka 19. storočia, či Most na Belle Island – román, ktorého ingredienciami sú sklamanie, vražda, mystérium, osudová láska, to všetko uprostred magických ostrovných scenérií.

Foto: www.penguinrandomhouse.com

29 produktov Filtre
8 20
  • "Rýchly, ústretový a milý zákaznícky prístup nečakane zmenil obyčajný nákup na príjemný zážitok. Radosť nakupovať."
    Daniel, Bratislava
  • "Ďakujem tímu Ver.sk za skvelé poradentvo pri výbere. Vždy vedeli poradiť, keď som potrebovala darček pre blízkeho a zásielky boli bez problémov a rýchle. Našla som tu aj knihy a DVD pre deti, ktoré nám pomáhajú pri výchove. Ďakujem!"
    Ľubica, Bratislava
  • "Dobrý deň prajem, ďakujem veľmi pekne za dodanie objednávky, aby som stihla obdarovať kolegyňu aj urobiť sebe radosť druhou knižkou. Vážim si Vašu snahu a milý prístup. Určite si niekedy ešte objednám niečo a budem Vás odporúčať ďalej. S pozdravom a úctou Marianna."
    Marianna
Učiteľova dcéra Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 11,19
Tichá guvernantka Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 8,79
Maliarova dcéra Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 8,79
Učiteľ tanca Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 8,79

Filtre


8 20

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové