Julie Klassenová

Julie Klassenová

Majsterka sugestívnych opisov starých elegantných čias dokáže vtiahnuť svojich čitateľov niekoľko desaťročí späť, do prostredia nádherných rób a klobúkov, noblesných víl a pestovaných záhrad, v ktorých sa odohrávajú jej pútavé príbehy. Ako Julie Klassen sama hovorí, miluje všetko okolo Jane – Jane Austenovej a Jane Eyreovej, ktoré sa pohybujú v podobnej atmosfére ako Klassenovej postavy. Táto znalkyňa historických pomerov má na svojom konte za viacero svojich kníh prestížne literárne ocenenia. Než sa stala profesionálnou spisovateľkou na plný úväzok, pracovala 16 rokov vo vydavateľskom prostredí. Svoju prvú knihu – Lady of Milkweed Manor, napísala pod pseudonymom, o čom vedela iba ona a jej vydavateľ. Vraj preto, aby dostala naozaj pravdivé a úprimné reakcie na svoju prvotinu. Podarilo sa, a tak sa odštartovala kariéra jednej z najúspešnejších kresťanských románových autoriek dneška. Klassenovej poctivosť a profesionalita ju ako Američanku dokonca niekoľkokrát viedli na typický anglický vidiek, kde sa odohrávajú viaceré jej príbehy, aby bol jej opis prostredia čo najreálnejší. Čitatelia milujú jej autentickosť, rovnako ako jej bohatý a kvetnatý literárny štýl a atraktívne zápletky. Medzi jej úspešné tituly patria Hostinec v Ivy Hille – kde sa mladá vdova púšťa do vedenia podniku a uprostred nástrah podnikania rieši svoje srdečné záležitosti, jeho pokračovanie Panie z Ivy Cottage, Tichá guvernantka – sugestívny román plný tajomstiev, ktorý vťahuje čitateľa do atraktívnych kulís Anglicka 19. storočia, či Most na Belle Island – román, ktorého ingredienciami sú sklamanie, vražda, mystérium, osudová láska, to všetko uprostred magických ostrovných scenérií.

Foto: www.penguinrandomhouse.com


25 produktov Filtre
8 15
  • "S ver.sk máme veľmi dobrú skúsenosť s ústretovosťou a ochotou. Vždy majú dobrý výber kníh i pekných darčekov."
    Valéria
  • "Dobrý deň :) Dnes mi prišla zásielka od Vás, Minútové modlitby pre mamy. Som Vám veľmi vďačná, že ste to tak ochotne zabalili, ako som Vás prosila. Ste perfektní :D"
    Mária
  • "chtěla jsem poděkovat za pohotové vybavení mé objednávky i za milé překvapení: záložku a pohlednici s povzbuzujícím veršíkem. Je to opravdu znát, že pracujete s láskou, já zas poslechla dobrou radu a nakupovala jsem srdcem:-)."
    Marianna

Filtre


8 15

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk