Dopraj si život v radosti

Čo keby si sa modlil za to, aby Boh premenil tvoje unavené, nervózne srdce na radostné? Vedieť sa modliť za radosť – to človek potrebuje nielen preto, aby prežil, ale aj na to, aby sa mu v živote darilo. Nech ti je táto zbierka modlitieb inšpirovaných Písmom sprievodcom, ktorý ťa privedie k postoju vyznačujúcemu sa pokojom a radosťou. Táto inšpiratívna zbierka plná modlitieb vďaky, chvály a dôvery ti zmení život, srdce aj tvoj pohľad na okolnosti. Vďaka nej totiž pôjdeš v ústrety čistej radosti, ktorej darcom je Boh.

Veľká cesta malého pútnika

Pozývam ťa do dobrodružstva! Vieš, akí priatelia, ale aj nepriatelia na teba čakajú na tvojej ceste do Božieho kráľovstva? Chceš sa dozvedieť, čo ti pomôže kráčať vytrvalejšie a odvážnejšie?

Božie prísľuby - Biblia pre deti

Vieš, čo je jasným znakom toho, že Boh nás miluje? To, že Boh nám zostáva verný. Jedným z dôkazov Božej lásky k nám je jeho vernosť a neustála náklonnosť. Môžeme sa naňho spoľahnúť vo všetkom s istotou, že nás nesklame.

Cesta ku studni

Išla ku studni po vodu, ako vždy. No našla tam niekoho, kto navždy zmenil jej život. Príbeh Samaritánky pri Jakubovej studni je plný nádeje a vykúpenia. Tvorivá spisovateľka Diana Wallis Taylor nám vo svojom románe dáva nahliadnuť do života ženy pri studni.

O svätej spovedi pre deti

Viete, čo spraví Boh, keď sa stretne s hriešnikom? S láskou sa na neho zahľadí. A tento pohľad niekedy stačí na to, aby sa z hriešnika stal svätý.

Som vzácne Božie dieťa

Nádherne ilustrovaná kniha, prepojená s hrejivými posolstvami z Božieho slova, ktorú si vaše dieťa zamiluje. Pre Boha sme jedineční a vzácni. Má nás veľmi rád. Tieto pravdy potrebujeme deťom opakovať dennodenne, aby ich myseľ bola naplnená správnymi a dôležitými myšlienkami. Avšak nie je to len o informáciách. Je to o vzťahu s Bohom. On túži každého z nás zahŕňať svojou láskou. Už stačí len otvoriť svoje srdce.

Deti sa pýtajú veľké otázky o Bohu

Stvoril niekto Pána Boha? A koľko má vlastne rokov? Budú v nebi aj zvieratá? Prečo Boh stvoril komáre? (Tie v nebi nebudú. Alebo áno?) Vy, deti, máte veľa otázok. Ale dospelí na nich nie vždy vedia odpovedať, hlavne ak ide o VEĽKÉ veci. Sandy Silverthorne napísal túto knihu, aby ti v tomto pomohol. Nájdeš tu veľmi zaujímavé odpovede z Biblie na 101 otázok, vrátane takých, ktoré by ti ani nenapadli. Vďaka jeho svojráznym kresbám a aktivitám, ktoré nájdeš v knihe, bude pre teba hľadanie odpovedí zábavné.

Obnova srdca

Cesta, ktorú sa práve chystáte podstúpiť, je nebezpečná, pretože ak budete skutočne nasledovať Pána uprostred púšte, navždy vás to zmení. Ak vstúpite do tohto obdobia celým srdcom, na konci zistíte, že prešlo premenou. Vaše srdce bude vnímavejšie, láskavejšie a vášnivejšie. Ježiš prenikne celú vašu bytosť.

O Veľkom pôste a Veľkej noci pre deti

Dostávate občas LISTY? Aj od Pána Boha? Samozrejme, každý ich predsa dostáva. Nie každý ich však číta. Tie listy sa volajú Sväté písmo. Vedeli ste, že sú pre vás? Je ich toľko veľa, že ich určite nedokážeme prečítať za jeden deň. Ani za dva. Dokonca ani za štyridsať! Aj keď... štyridsať je v biblickom jazyku presne toľko, koľko stačí na to, aby sa stalo niečo dôležité. A čo dôležité je pred nami? Naša cesta DO NEBA.

Žena s divokým srdcom

Každý deň v živote bojujeme, snažíme sa hľadať slobodu, radosť a cieľ života. Čo ak nenájdeme riešenie v tom, že sa budeme snažiť viac alebo že sa budeme snažiť byť lepšie? Čo ak je riešením to, že jednoducho prijmeme ženu s divokým srdcom, ktorá už žije v našom vnútri? Žena s divokým srdcom sa pozrie životu priamo do tváre a povie: „Nemôžeš ma poraziť.“ Žije naplno a miluje odvážne. Nikdy sa nevzdáva. Odváži sa byť taká, aká je – nedokonalá a milovaná.

Odvážne dievčatá: Biblické príbehy

Odvážne dievčatá: Biblické príbehy je plnofarebná kniha pre dievčatá vo veku 8-13 rokov. Kniha obsahuje Biblické príbehy žien, ktoré sú prepojené na rôzne životné situácie, radosti, problémy a riešenia dnešných moderných dievčat.

Dcéra Edenu

Dcéra Edenu je najnovšia beletria od Jill Eileen Smith. Keď prvá žena stratí všetko pohodlie a radosti, ktoré ju obklopovali, musí nájsť odvahu čeliť neznámej budúcnosti.

Prebuď moje srdce

Emily Wilson Hussemová, úspešná katolícka autorka a youtuberka ti ponúka príležitosť, ako prebudiť svoje srdce a objaviť silu Božej prítomnosti vo svojom živote. Odhaľuje svoje hlboko osobné skúsenosti a ponúka ti možnosť nasledovať jej kroky v 52  zamysleniach. Pridaj sa k nej na ceste smerom k slobode, radosti a pokoji.

Výnimoční! 28 katolíckych vedcov, matematikov a supermúdrych ľudí

Myslíš si, že veda a viera nejdú dokopy? Skús sa nad tým zamyslieť ešte raz. Katolíci už celé stáročia prichádzajú s prelomovými objavmi v oblasti vedy a matematiky. Vydaj sa...

Minútové modlitby na upokojenie mysle

Každodenné zamyslenia v tejto knihe vám pomôžu vyjadriť to, čo prežíva vaše srdce.

101 povzbudení pre Božie princezné

S touto knihou sa vaše dievčatá môžu každé ráno alebo večer ponoriť do sveta plného požehnania, lásky a pokoja. Tieto povzbudenia dievčatám pomôžu lepšie pochopiť a cítiť Božiu lásku.

Srdce nám hovorí o Bohu

„Rob to tak ako Boh: staň sa človekom!“ Katechézy pápeža Františka o rozlišovaní nám ponúkajú skvelé učenie na tému, ako prežívať každý deň vo svetle Slova tak, aby sa z nás stali ľudia.

Večerné modlitby pre odvážne dievčatká

Nádherne ilustrovaná kniha pre deti vo veku od 5 do 11 rokov, ktorá v každom dievčatku pomôže budovať vedomie jedinečnosti, toho, že je milované, a tiež rozvíjať vďačnosť voči Bohu.

Princ a márnotratník

Najnovší biblický román od Jill Eileen Smith v slovenčine. Dvaja bratia, jedna zrada. Nahliadnite do rodiny patriarchu Jakuba v úžasnom príbehu.

O odvážnom mladom rytierovi

Kniha o mladom rytierovi, ktorý sa snaží zvíťaziť v súťaži o najodvážnejšieho hrdinu v celom kráľovstve. Pomôže mu v tomto úsilí viera so správnymi hodnotami?

Krst v Duchu Svätom

Kresťanom sa stáva človek krstom. Avšak mnohých z nás dali pokrstiť vodou rodičia v detskom veku a vôbec si na krst nepamätáme, hoci jeho účinky v nás pôsobia. Ako naplno aktivovať potenciál prijatých sviatostí? Boh prichádza s pomocou a krstí Duchom Svätým.

Modlitba Hrdinu

Od úspešnej autorky SHERI ROSE SHEPHERD tentokrát kniha pre malých Hrdinov. Vhodné pre vek 4-8 rokov.

Modlitba Princeznej

Od úspešnej autorky SHERI ROSE SHEPHERD tentokrát kniha pre malé Princezné. Vhodné pre vek 4-8 rokov.

Modlitby za moje dievčatko

Priblížte sa k Bohu aj k svojej dcérke tým, že jej vzácny život budete vkladať do láskavých rúk Boha Stvoriteľa. Začínajte či končite svoj deň s pokojom. Tieto milé modlitby a utešujúce prisľúbenia z Písma vám pomôžu prosiť konkrétne a s dôverou o Božiu lásku, starostlivosť, ochranu a požehnanie pre vaše dievčatko.

Moje prvé sväté prijímanie - Pamätná kniha

Prvé sväté prijímanie je výnimočným dňom v živote dieťaťa. Prvýkrát príjme Ježišovo telo a krv. Túto plnofarebnú pamätnú knihu si môže dieťa dotvoriť podľa svojich predstáv. Kniha má Imprimatur.

Tajomný list

Tento román z viktoriánskej éry je plný malých i veľkých tajomstiev. Jeho tajuplná nepredvídateľnosť vás udrží v napätí až do konca. Spoznáte neľahký život ženy – lekárky z 19. storočia. Očarí vás atmosféra anglického vidieka v príbehu o jednej nie až tak úplne obyčajnej láske.

Boh nám daroval Veľkú noc

Krásne ilustrovaná kniha pre deti vo veku 2-9 rokov, v ktorej sa deti oboznámia s významom najdôležitejších kresťanských sviatkov - Veľkej noci. Kniha je do série k titulom Boh nám daroval teda a Boh nám daroval Vianoce.

Milovanej Princeznej na každý deň

Sheri Rose Shepherd povzbudzuje svojimi knihami na Slovensku už takmer 100.000 žien a detí. Avšak nielen na Slovensku. Napriek tomu, že bojuje s rakovinou, dokáže byť povzbudením pre ženy na celom svete.

Príbehy svätých

Ilustrovaná kniha životopisov svätých pre deti od 8 do 16 rokov. Na 234 stranách si deti a mládí môžu prečítať dychberúce príbehy hrdinov viery.

Moc obyčajného skutku

Boli by ste prekvapení, ale aj úplne malé dobré skutky dokážu pohnúť zemeguľou. Skutočné príbehy o malých skutkoch od Debbie Macomber, ktorá predala celosvetovo milióny kníh.

Chytiť Vianoce

„Svieži román, voňajúci Vianocami, plný neočakávaných zápletiek, romantiky aj humoru! Príbeh bestsellerovej autorky, ktorý nám chce na konci roka s najkrajšími sviatkami pripomenúť, na čom v našich životoch naozaj záleží a čo má cenu vyššiu ako tie najluxusnejšie darčeky...“

Narodeninová oslava pre Ježiša

Čo by mal malý zajačik darovať na oslave narodenín Ježiša? Krásne ilustrovaná kniha pre deti od 2 do 6 rokov.

Silná, odvážna, milovaná

Premieňajúca pripomienka toho, aká vo svojej hĺbke a podstate som.

V člne uprostred mora

Strhujúce svedectvo o tom, že z utrpenia môžu vzísť aj dobré veci a že toto ešte nie je koniec! Iba prvých 100 nakúpených kníh bude so zľavou -25% + poštovné zdarma.

Rebeka

Čo keby sa známe state z Biblie rozvinuli pred vami ako koberec všetkých farieb a vzorov? Čo keby odkryli doteraz iba tušené tajomstvá a fascinujúce detaily? Čo ak by vás pozvali hlbšie medzi riadky, o ktorých ste už toľkokrát počuli či citovali ich? Ak aj vás občas láka nazrieť ďalej za oponu dobre známych osudov hrdinov biblických príbehov, nie ste v tom sami.

Zbav sa strachu za 21 dní

Strach, depresie, úzkostné poruchy a panické ataky sa stali nepozvanou súčasťou života mnohých z nás. Stretávame sa s nimi či už na vlastnej koži, alebo bezprostredne u našich blízkych.

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové