O odvážnom mladom rytierovi

Kniha o mladom rytierovi, ktorý sa snaží zvíťaziť v súťaži o najodvážnejšieho hrdinu v celom kráľovstve. Pomôže mu v tomto úsilí viera so správnymi hodnotami?

Krst v Duchu Svätom

Kresťanom sa stáva človek krstom. Avšak mnohých z nás dali pokrstiť vodou rodičia v detskom veku a vôbec si na krst nepamätáme, hoci jeho účinky v nás pôsobia. Ako naplno aktivovať potenciál prijatých sviatostí? Boh prichádza s pomocou a krstí Duchom Svätým.

Modlitba Hrdinu

Od úspešnej autorky SHERI ROSE SHEPHERD tentokrát kniha pre malých Hrdinov. Vhodné pre vek 4-8 rokov.

Modlitba Princeznej

Od úspešnej autorky SHERI ROSE SHEPHERD tentokrát kniha pre malé Princezné. Vhodné pre vek 4-8 rokov.

Modlitby za moje dievčatko

Priblížte sa k Bohu aj k svojej dcérke tým, že jej vzácny život budete vkladať do láskavých rúk Boha Stvoriteľa. Začínajte či končite svoj deň s pokojom. Tieto milé modlitby a utešujúce prisľúbenia z Písma vám pomôžu prosiť konkrétne a s dôverou o Božiu lásku, starostlivosť, ochranu a požehnanie pre vaše dievčatko.

Moje prvé sväté prijímanie - Pamätná kniha

Prvé sväté prijímanie je výnimočným dňom v živote dieťaťa. Prvýkrát príjme Ježišovo telo a krv. Túto plnofarebnú pamätnú knihu si môže dieťa dotvoriť podľa svojich predstáv. Kniha má Imprimatur.

Tajomný list

Tento román z viktoriánskej éry je plný malých i veľkých tajomstiev. Jeho tajuplná nepredvídateľnosť vás udrží v napätí až do konca. Spoznáte neľahký život ženy – lekárky z 19. storočia. Očarí vás atmosféra anglického vidieka v príbehu o jednej nie až tak úplne obyčajnej láske.

Boh nám daroval Veľkú noc

Krásne ilustrovaná kniha pre deti vo veku 2-9 rokov, v ktorej sa deti oboznámia s významom najdôležitejších kresťanských sviatkov - Veľkej noci. Kniha je do série k titulom Boh nám daroval teda a Boh nám daroval Vianoce.

Milovanej Princeznej na každý deň

Sheri Rose Shepherd povzbudzuje svojimi knihami na Slovensku už takmer 100.000 žien a detí. Avšak nielen na Slovensku. Napriek tomu, že bojuje s rakovinou, dokáže byť povzbudením pre ženy na celom svete.

Príbehy svätých

Ilustrovaná kniha životopisov svätých pre deti od 8 do 16 rokov. Na 234 stranách si deti a mládí môžu prečítať dychberúce príbehy hrdinov viery.

Moc obyčajného skutku

Boli by ste prekvapení, ale aj úplne malé dobré skutky dokážu pohnúť zemeguľou. Skutočné príbehy o malých skutkoch od Debbie Macomber, ktorá predala celosvetovo milióny kníh.

Chytiť Vianoce

„Svieži román, voňajúci Vianocami, plný neočakávaných zápletiek, romantiky aj humoru! Príbeh bestsellerovej autorky, ktorý nám chce na konci roka s najkrajšími sviatkami pripomenúť, na čom v našich životoch naozaj záleží a čo má cenu vyššiu ako tie najluxusnejšie darčeky...“

Narodeninová oslava pre Ježiša

Čo by mal malý zajačik darovať na oslave narodenín Ježiša? Krásne ilustrovaná kniha pre deti od 2 do 6 rokov.

Silná, odvážna, milovaná

Premieňajúca pripomienka toho, aká vo svojej hĺbke a podstate som.

V člne uprostred mora

Strhujúce svedectvo o tom, že z utrpenia môžu vzísť aj dobré veci a že toto ešte nie je koniec! Iba prvých 100 nakúpených kníh bude so zľavou -25% + poštovné zdarma.

Rebeka

Čo keby sa známe state z Biblie rozvinuli pred vami ako koberec všetkých farieb a vzorov? Čo keby odkryli doteraz iba tušené tajomstvá a fascinujúce detaily? Čo ak by vás pozvali hlbšie medzi riadky, o ktorých ste už toľkokrát počuli či citovali ich? Ak aj vás občas láka nazrieť ďalej za oponu dobre známych osudov hrdinov biblických príbehov, nie ste v tom sami.

Zbav sa strachu za 21 dní

Strach, depresie, úzkostné poruchy a panické ataky sa stali nepozvanou súčasťou života mnohých z nás. Stretávame sa s nimi či už na vlastnej koži, alebo bezprostredne u našich blízkych.

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové