O nás

Skvelá kniha môže inšpirovať tvoj život


Úplne začiatky

Naše snahy prinášať produkty, skvelé produkty, ktoré môžu inšpirovať vaše životy siahajú do roku 2000. Chodili sme po Slovensku, námestiach miest, rôznych hudobných festivaloch, kde sme predávali v našom stánku tričká, mikiny, šiltovky a rôzne drobnosti s kresťanskou tematikou cez naše živnosti.

V roku 2007 sme založili firmu a začali predávať knihy a tričká s kresťanskými motívmi na nezapamätateľnej adrese www.shopa.chps.sk a otvorili malú kamennú predajňu na Blumentálskej 7 v Bratislave. V roku 2009 sme sa presťahovali na Čajakovu 28 v Bratislave, ale už bez predajne, nakoľko v nových priestoroch nebolo miesto pre obchod.

Ver.sk online obchod

V roku 2010 sme kúpili doménu Ver.sk a začali budovať online obchod s kresťanskými produktami, pod dohľadom skúseného prevádzkovateľa e-shopu, ktorý nám v začiatkoch veľmi pomohol svojimi radami, a podporoval nás tiež tak, že nám platil profesionálneho grafika a brand buildera. Nikto z nás vtedy nevedel, čo všetko je potrebné na spustenie a dobré vyladenie obchodu. Napriek tomu, že viacerí pracovali za podpriemerné mzdy a snažili sa vložiť do tohto projektu celý život, obchod rástol, ale len veľmi pomaly. Jednou z top vecí bolo, že v tom čase sa dalo prelistovať až 50% ukážok kníh v ponuke.

Začali sme vydávať knihy

V roku 2013 prišiel prvý prelom, keď sme vydali prvú veľmi úspešnú knihu pre mladých Biblia 1SLOVO, ktorú chodili tímy Spoločenstva Martindom ponúkať ľuďom po omšiach, aby si ju mohli pozrieť a prípadne zakúpiť.

Od roku 2014 vydávame knihy od spisovateľky Sheri Rose Sheperd, ktoré určite poznáte: Milovanej Princeznej, Poklad Milovanej Princeznej, Mocnému Bojovníkovi, Malej milovanej Princeznej a iné. Tieto knihy sa stali na Slovensku veľmi obľúbenými o čom svedčia aj ich predané počty. Sú skvelou pomôckou ku každodenným osobným modlitbám pre ženy akéhokoľvek veku, chlapcov a dievčatá. Vydávame knihy pre dospelých aj pre deti. Niekedy preklady z angličtiny, ale aj slovenské autorské tituly. Dokonca sme publikovali niekoľko českých kníh, poľských a jednu chorvátsku. Hlavne nech sa šíria dobré veci a pomáhame ľuďom budovať si vzťah s Bohom. Tu môžete vidieť všetky naše tituly na jednom mieste.

Ver.sk v novom dizajne a funkciách

V roku 2018 sme zakývali našej starej verzii e-shopu, s ktorou sme boli spätí 9 rokov a na prelome rokov sme spustili e-shop s novým dizajnom a funkcionalitami. Rozšírili sme niekoľkonásobne našu ponuku produktov a zjednodušili procesy fungovania v e-shope. Áno, až do roku 2018 sme veľa vecí riešili ručne, ako napr. účtovanie faktúr, nahrávanie dodacích listov, objednávanie od dodávateľa, pridávanie produktov na e-shop. To sa stalo v roku 2019 minulosťou a my sa dnes nedokážeme čudovať, ako sme mohli fungovať bez automatizácie procesov. K tomu všetkému sme pridali pre vás Magazín Ver.sk, kde si môžte prečítať inšpirujúce blogy o tom ako prakticky žiť vzťah s Bohom alebo prečítať recenzie na rôzne knihy.

Naša vízia prináša skvelé služby pre vás

Otvorili sme aj Showroom Ver.sk pre osobné odbery a nákupy zákazníkov, aby sme k vám mohli byť bližšie, ale korona kríza nás prinútila showroom na jar 2020 zatvoriť. Zainvestovali sme do novej grafiky, nového programovania a nového účtovného systému. Celý rok 2019 sme vylaďovali nový e-shop, účtovný systém a procesy. To všetko za pochodu, ostrej prevádzky a expedovania objednávok. Je veľmi dobre, že zákazník nevidí do backendu procesov, lebo niekedy by bol veľmi prekvapený, koľko vecí je za tým, čo nemusí v istej chvíli fungovať, alebo nejaký proces zlyhá, lebo nie je ošetrený na 100% ale iba na 95%. Vyladiť všetko na 100% sa nedá. Vždy sa nájde niekto, kto dokáže objaviť nedokonalosť a chyby v systéme a procesoch. Neustále sa mení aj okolie a preto aj my sa musíme neustále prispôsobovať. Ale o tom to je, že nie sme dokonalí, a ani náš e-shop nie je dokonalí na 100%. Snažíme sa však k tomu priblížiť. Stálo nás to veľa síl, bezsenných nocí, plaču, nervov, urobenej práce, ktorá sa nám niekedy zmazala na záver. Ale to k podnikaniu a e-shopu patrí. My sme radi, že vám môžeme poskytovať službu za ktorou si stojíme a budeme radi, ak vám a vašim blízkym urobíme radosť, keď ju využijete a budete spokojní.

 

Richard Štefák, manažér Ver.sk

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové