Tessa Afsharová

Tessa Afsharová

Celosvetovo mimoriadne obľúbená autorka historických biblických románov Tessa Afshar sa narodila v Iráne do moslimskej rodiny, no po štúdiách v Anglicku a Spojených štátoch, kde sa napokon usadila, ako 20-ročná konvertovala na kresťanstvo. Ako sama hovorí, to navždy zmenilo jej život. Aj vďaka svojej novonadobudnutej viere sa vydala na spisovateľskú dráhu, s túžbou podeliť sa s druhými o svoju lásku k Bohu a poznanie, ako nás On miluje a verí v nás, nech sa nachádzame práve akokoľvek ďaleko od Neho...

Dnes je jej spisovateľská činnosť ovenčená mnohými prestížnymi literárnymi cenami, je viacnásobne bestsellerovou autorkou. „Nikto nedokáže nechať biblické príbehy ožívať na stránkach kníh tak, ako Tessa Afshar,“ hovorí jedna z mnohých recenzií jej impozantného literárneho diela.

Pred rozbehnutím úspešnej spisovateľskej kariéry sa v duchovnej oblasti dlhé roky venovala službe ženám a modlitebnej službe. Dnes je šťastnou a oddanou manželkou, vášnivou kuchárkou, (ako sama priznáva, má slabosť na čokoládu), rada trávi čas vo svojej záhradke.

Medzi jej najobľúbenejšie, celosvetovo známe diela patria: Anjelský chlieb – pútavý príbeh z obdobia Rímskej ríše o odvážnej žene, ktorá sa rozhodla ísť nevyšliapanými cestičkami, Zlodejka z Korintu -  román z 1. storočia, pretkaný tajomstvami, dobrodružstvom aj príbehom lásky, či Perla v piesku – atraktívne prerozprávaný biblický príbeh Rachab, za ktorý bola Tessa ovenčená Reader´s Choice Award ako za najlepší nový autor roka. Jej kniha Krajina mlčania bola v roku 2016 zvolená magazínom Library Journal za jednu z najlepších kníh roka v oblasti christian fiction.

Foto: tessaafshar.com

19 produktov Filtre
9 14
  • "Dobrý deň prajem, ďakujem veľmi pekne za dodanie objednávky, aby som stihla obdarovať kolegyňu aj urobiť sebe radosť druhou knižkou. Vážim si Vašu snahu a milý prístup. Určite si niekedy ešte objednám niečo a budem Vás odporúčať ďalej. S pozdravom a úctou Marianna."
    Marianna
  • "V internetovom obchodíku ver.sk vždy nájdem, čo potrebujem a s dodávkou som ešte ani raz nemala žiadny problém.""
    Maťa, Poráč
  • "Vždy mi vyšli v ústrety a zohnali mi aj knihy, ktoré neboli v aktuálnej ponuke. Tie čo mali, boli u mňa veľmi rýchlo. Oceňujem ochotu urobiť krok naviac a rýchlosť dodania."
    Miro, Čadca

Filtre


9 14

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové