Ann Voskampová

Ann Voskampová

Ann Voskamp je považovaná za jednu z najtalentovanejších a najoriginálnejších súčasných kresťanských autoriek, ktorá dokáže na svojich stránkach sugestívne opisovať poéziu bežného života, pretkanú každodennými božími milosťami a darmi, ktoré nás pozýva vidieť a oceňovať. Čitatelia ju majú radi práve pre jej autentickosť a úprimnosť.

Ona sama sa považuje za ´obyčajnú Ann´, manželku farmára a matku siedmich detí, ktorá sa namiesto rozbehnutej univerzitnej kariéry radšej vydala, porodila šesť detí (siedme majú adoptované), a miluje svoj tak trochu chaotický život, v ktorom ´nikdy nie je prázdny kôš na špinavú bielizeň, stráca preukazy do knižnice, nestíha´, no vždy dbá na to, aby v jej rodine pociťovali lásku a požehnania Boha.

Svoju prvú knihu Tisíc darov napísala uprostred starostlivosti o rušnú domácnosť, po nociach, keď všetky deti spali. Ako hovorí, ´Boh sám zaradil tú knižku medzi New York Time bestellery´ - bola preložená do 22 jazykov a predalo sa jej viac ako milión kusov. Tým bola odštartovaná jej netradičná spisovateľská kariéra. Po nej napísala štyri ďalšie celosvetovo úspešné tituly. Pre Ann to je dodnes dôkaz Božej milosti, s akou dokáže brať zlomené a stratené ľudské osudy do svojich rúk a vdychuje im nový život.

Okrem písania, blogovania, publikovania článkov sa Ann dodnes najradšej venuje svojmu obyčajnému životu na farme, uprostred rodiny, kde si s vďačnosťou vychutnáva zázraky nového dňa. Jej štyri výnimočné diela poznajú aj slovenskí čitatelia: Tisíc darov – láskavý a sugestívny sprievodca životom, ktorý nás nabáda vykročiť z kruhu pýchy, úzkostí, prestať ľutovať straty minulosti a plne, v radosti a dôvere odovzdať svoj život Bohu. Cestou zlomenosti je pútavé hľadanie odpovede na otázky, čo robiť so sklamaniami, ranami, stratami minulosti, ktoré si v hĺbke srdca ukrýva každý z nás. Najväčší dar je knižka, pôvabne odhaľujúca mystérium Vianoc a najväčšieho daru, ktorý nám priniesli – Ježiša. Odkrývanie najväčšieho daru – voľné pokračovanie, plné nádherných pestrofarebných ilustrácií a biblických príbehov.

Foto: Facebook/AnnVoskamp

7 produktov Filtre
8 16

Filtre


8 16

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové