Barry Adams

Životná misia Barryho Adamsa je na pohľad jednoduchá: Túžil čo najbližšie spoznať lásku v srdci Boha- Otca, po intenzívnych modlitbách sa s ňou stretol, pocítil jej dotyk, a zaumienil si, že ju chce v rámci svojej služby Bohu tlmočiť aj ďalším ľuďom.
On sám svoj život odovzdal Ježišovi Kristovi ako 15-ročný, po štúdiách sa zamestnal v médiách a povedal si, že cez sekulárne periodiká sa bude snažiť čo najviac šíriť dobrú zvesť evanjelia. Plne v pastoračnej činnosti je od roku 1998, kedy v zbore Jacka Wintera zažil spomínaný mocný dotyk božej lásky, čo nadobro zmenilo jeho život a vyústilo do napísania úspešného knižného bestselleru. Spočiatku to bolo malé dielo, o ktoré sa chcel podeliť vo svojom zbore, keď videl, aký má silný ohlas, urobil z neho prezentáciu aj na webe. Ani vo svojich najbláznivejších snoch by si nepredstavoval, že z tohto jeho úprimného vyznania sa stane celosvetový knižný bestseller, preložený do desiatok jazykov.
List od milujúceho Otca – je pútavo poskladaná knižka z jednotlivých citátov Biblie do výsledného ľúbostného vyznania nášho nebeského Otca smerom k nám, ktoré sa dodnes dotýka sŕdc mnohých ľudí po celom svete. Tak sa splnil jeho sen – šíriť lásku Božiu ďalej.
V roku 2000 so svojou manželkou Anneliese, s ktorou má dnes tri deti, založili medzinárodný projekt Father Heart Communications, zastrešujúci ich súčasnú pastoračnú činnosť, s ktorou navštívil Barry osobne všetky kontinenty sveta, aby ľuďom hovoril o božej láske, v súlade s veršom z Jána 14,8: „Pane, ukáž nám Otca, a to nám postačí...“

2 produktov Filtre
8 9

Filtre


8 9

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk