Barry Adams

Barry Adams

Životná misia Barryho Adamsa je na pohľad jednoduchá: Túžil čo najbližšie spoznať lásku v srdci Boha-Otca, po intenzívnych modlitbách sa s ňou stretol, pocítil jej dotyk, a zaumienil si, že ju chce v rámci svojej služby Bohu tlmočiť aj ďalším ľuďom. On sám svoj život odovzdal Ježišovi Kristovi ako 15-ročný, po štúdiách sa zamestnal v médiách a povedal si, že cez sekulárne periodiká sa bude snažiť čo najviac šíriť dobrú zvesť evanjelia.

Plne v pastoračnej činnosti je od roku 1998, kedy v zbore Jacka Wintera zažil spomínaný mocný dotyk božej lásky, čo nadobro zmenilo jeho život a vyústilo do napísania úspešného knižného bestselleru. Spočiatku to bolo malé dielo, o ktoré sa chcel podeliť vo svojom zbore, keď videl, aký má silný ohlas, urobil z neho prezentáciu aj na webe. Ani vo svojich najbláznivejších snoch by si nepredstavoval, že z tohto jeho úprimného vyznania sa stane celosvetový knižný bestseller, preložený do desiatok jazykov.

List od milujúceho Otca – je pútavo poskladaná knižka z jednotlivých citátov Biblie do výsledného ľúbostného vyznania nášho nebeského Otca smerom k nám, ktoré sa dodnes dotýka sŕdc mnohých ľudí po celom svete. Tak sa splnil jeho sen – šíriť lásku Božiu ďalej. V roku 2000 so svojou manželkou Anneliese, s ktorou má dnes tri deti, založili medzinárodný projekt Father Heart Communications, zastrešujúci ich súčasnú pastoračnú činnosť, s ktorou navštívil Barry osobne všetky kontinenty sveta, aby ľuďom hovoril o božej láske, v súlade s veršom z Jána 14,8: „Pane, ukáž nám Otca, a to nám postačí...“

Foto: www.365promises.com

2 produktov Filtre
8 10

Filtre


8 10

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové