Bruno Ferrero

Bruno Ferrero

Saleziánsky kňaz, ktorý s typickou talianskou srdečnosťou, vrúcnosťou a človečinou dokáže vdýchnuť život príbehom na zamyslenie a na pohladenie každej duše. Bruno Ferrero, rodák z mestečka Villarbasse pri Turíne, dlhé roky riaditeľ vydavateľstva ElleDiCi a dnes šéfredaktor vestníka Bolletino Salesiano je autorom desiatok knižiek, určených predovšetkým pre detského čitateľa, plných múdrostí, postrehov, rozhovorov, životných právd. Ako vyštudovaný teológ sa vo svojich dielach zaoberá otázkami etiky, morálky, ale aj zmyslu života, vzťahmi medzi ľuďmi, človekom a Bohom.

Rád píše jazykom prirovnaní, tak ako kedysi rozprával so svojimi učeníkmi Ježiš. Ovláda umenie podávať svoje príbehy jednoducho, atraktívne, pritom s náležitou hĺbkou. Niektorí jeho štýl opisujú ako malé perly viery, ukryté v nenápadných, no mocných príbehoch, vyvolávajúcich úsmev.

Okrem písania sa kňaz Bruno Ferrero, asi najznámejší taliansky salezián súčasnosti, zaoberá najmä vzdelávaním mladých v teológii a katechizme. Medzi jeho najpôvabnejšie knižky, ktoré môžete užívať ako vitamíny – jednu múdrosť na každý deň, patria úspešné tituly Zaplátané srdce, Posledný list, O čom sníva jablko, Ľudia, ktorí lietali, Koľko stojí zázrak, či Nebo v našom dome. Knižka Otče náš je najdôležitejšou modlitbou kresťanov, pútavo prerozprávanou deťom. Božie prikázania ukryté v atraktívnych príbehoch zasa nájdete v knihe Rozprávaj mi o Desatore.

62 produktov Filtre
0 16
  • "Dobrý deň. chcem Vám dodatočne poďakovať za rýchle vybavenie objednávky a priloženie krásneho kalendáru, ktorý veľmi potešil, boli sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme. :) :)"
    Paulína, Domaňovce
  • "Ďakujem Vám veľmi pekne za knihy. Sú super. Všetko došlo v poriadku."
    Lenka
  • "S ver.sk máme veľmi dobrú skúsenosť s ústretovosťou a ochotou. Vždy majú dobrý výber kníh i pekných darčekov."
    Valéria

Filtre


0 16

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové