Carey Wallace

Carey Wallace

Vyrastala v malom mestečku v štáte Michigan, dnes žije a pracuje v newyorskom  Brooklyne. Piliermi jej osobného aj profesijného života sú, ako sama hovorí, umenie a viera.

Je zakladateľkou projektu Working Artists Initiative, podporujúceho aktivity mladých umelcov, v New Yorku vedie Lost City Gallery ako miesto stretávania umelcov rôznych žánrov, organizuje viaceré kultúrne podujatia aj v iných štátoch USA.

 Je autorkou historického románu The Blind Contessa´s New Machine, novely pre mladých The Ghost in the Glass House a novely pre dospelých Choose. Jej vzormi v písaní sú klasici ako Raymond Chandler, Francis Scott Fitzgerald, Dostojevskij, Tolstoj či Marquez. Sama hovorí, že písanie je pre ňu radostným procesom, keď jednoducho „iba“ zaznamenáva to, čo zachytáva v ovzduší, čo jej múza diktuje.

Do sveta menších čitateľov vkročila úspešným titulom Príbehy svätých, ktorý sa stal v našej vydavateľskej ponuke priam hitom. Pútavým spôsobom tu podáva osudy sedemdesiatich najznámejších svätcov histórie – od Janky z Arku cez Františka z Asissi až po Tomáša Akvinského, či Svätého Valentína. Príbehy sú sprevádzané výpravnými sugestívnymi ilustráciami.

foto: image journal

1 produktov Filtre
16 17

Filtre


16 17

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové