Connilyn Cossette

Connilyn Cossette

Connilyn Cossette bola presne tým dievčatkom, ktoré prežilo detstvo s nosom, zaboreným do kníh, ktoré v škole počas matematiky často prichytili s rozčítaným príbehom, ukrývaným pod lavicou, ktoré rodičia museli hľadať v jej izbe za stohmi kníh.  Najviac milovala historické romány, a tie neskôr aj začala písať. Trvalo jej dlho, kým svoju túžbu – písať knihy, priznala pred Bohom, sebou aj pred svetom, celé roky nikto nevedel, že píše svoj prvý scenár. No podľa jej slov - ´Boh bol nekonečne väčší ako moja neviera´. A tak prekonala svoje pochybnosti a vydala sa počúvať Jeho hlas...


Keď jej prvé texty začali získavať ocenenia, netrvalo dlho a mala vytúženú zmluvu s vydavateľstvom na stole. Jej prvá kniha Counted With The Stars vyšla v roku 2016 a odvtedy sa stala bestsellerovou autorkou.

Ak sa nevenuje domácnosti a svojej rodine, nájdete ju určite pohrúženú do fascinujúcich starých biblických príbehov, z ktorých najkrajšie myšlienky a pútavé osudy si ´požičiava´, oblieka ich do svojej bohatej fantázie a rozprávačského talentu, aby prichádzala s vlastnými originálnymi dielami.  Connilyn Cossette je nositeľka prestížnych kresťanských literárnych cien Christy a Carol Award, jej knihy boli preložené do mnohých svetových jazykov. So svojím manželom žila už na viacerých miestach USA, naposledy sa usadili v Texase, v malom mestečku pri Dallase.

Slovenskí čitatelia mali možnosť stretnúť sa s jej úspešnými titulmi Matia–Odchod z Egypta – biblický román o hrdej Egypťanke, odohrávajúci sa na pozadí putovania Izraelitov do zasľúbenej zeme, a Šira –Putovanie púšťou – atraktívny príbeh, takisto čerpajúci základy z Knihy Exodus.

Foto: www.connilyncossette.com

3 produktov Filtre
8 10

Filtre


8 10

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové