Craig Groeschel

Craig Groeschel

Celosvetovo predávaný a uznávaný autor kníh na rôzne témy – od líderstva, praktickej aplikácie Biblie do života, medziľudských vzťahov, vzťahu v manželstve, cez rozumné využívanie sociálnych médií, vedenie cirkevných zborov, až po hľadanie a napĺňanie božieho zámeru pre náš život.

Craig Groeschel začínal svoju pastoračnú činnosť doslova v garáži - tam spolu s manželkou Amy v roku 1996 v Edmonde v Oklahome začínali činnosť zboru Life.Church. Dnes má ich zbor trinásť pobočiek po celých USA, internetové vysielanie, no misia zostáva stále tá istá: viesť ľudí k tomu, aby sa plne odovzdali nasledovaniu Ježiš Krista... Ako sám povedal, svoj zbor zakladal preto, aby pritiahol aj takých ľudí, ktorí dovtedy neboli zvyknutí navštevovať bohoslužby, a to sa mu aj podarilo.

Je netypickým, charizmatickým a zručným rečníkom, prednáša s úspechom po celom svete, online jeho kázne sleduje niekoľkotisíc poslucháčov naraz. Craig – dnes otec šiestich detí, starý otec dvoch vnúčikov, rečník, spisovateľ a senior pastor zboru Life.Church je typický svojím moderným, praktickým prístupom v evanjelizačnej činnosti. Jeho zbor sa preslávil aj tým, že začali využívať jednu z najprogresívnejších digitálnych technológií pre šírenie evanjelia, ich mobilná Biblická aplikácia YouVersion sa stala v roku 2008 najsťahovanejšou, mimoriadne obľúbená je aj aplikácia Biblia pre deti, ktorú nájdete aj v slovenčine. Za svoju činnosť boli v tom istom roku vyhlásení za najinovatívnejší zbor v Amerike.

Medzi najznámejšie diela Craiga Groeschela patria tituly To – kniha, čerpajúca zo života, okorenená osviežujúcim humorom, vedúca cirkevných lídrov aj ´obyčajných´ veriacich, aby so TO podstatné vo svojom duchovnom živote udržali, Nebezpečné modlitby – o tom, ako niektoré modlitby hýbu srdcom Boha viac než iné, či Smerom k Bohu – bestseller, atraktívny návod na to, ako zosúladiť svoje rozhodnutia s Božím plánom pre nás.

Foto: www.craiggroeschel.com

4 produktov Filtre
3 13

Filtre


3 13

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové