David a Jason Benhamovci

David a Jason Benhamovci David a Jason Benhamovci, alebo aj ´The Benham Brothers´, ako si tieto identické dvojičky, úspešní americkí autori, rečníci a podnikatelia dnes hovoria, sú typickou ukážkou veriacich kresťanov-podnikateľov, ktorí si na vlastnej koži vyskúšali tvrdé osobné a obchodné pády, no najmä to, aké dôležité je práve vtedy držať sa Boha, Jeho hlasu, svojej viery.

Skúsenosti z prvej ruky zo svojich zložitých podnikateľských cestičiek, ale aj následných víťazstiev pod vedením Boha sa rozhodli tlmočiť vo svojich článkoch, knihách i prednáškach, ktoré žnú úspechy a pozitívne odozvy po celom svete.

Obaja bratia Benhamovci boli na vysokej úspešní športovci, po štúdiách sa pustili úspešne do podnikania v oblasti nehnuteľností (predovšetkým rekonštrukcie a vdychovania nového života starým nehnuteľnostiam.) Za svoje aktivity boli viackrát ocenení prestížnym magazínom Wall Street Journal. Obdivuhodné výsledky dosiahli najmä počas finančnej recesie v r. 2007-2009, kedy sa nepoddali porazeneckým náladám, ale naopak, začali hľadať nové cesty podnikania, spolupráce a finančnej podpory pre iných kresťanských podnikateľov. Vtedy sa ich záujem preniesol zo samotného podnikania na pomoc iným podnikateľom, pri čom zostali dodnes.

V roku 2020 vytvorili úspešný týždenný podcast Expert Ownership, vedú semináre, kde koučujú ďalších začínajúcich podnikateľov v súlade s vierou.

Benhamovci účinkovali ako producenti, či herci vo viacerých filmoch s kresťanskou tematikou (War Room, Courageous...), angažujú sa v hnutiach proti potratom (David bol v r. 2020 dokonca zatknutý za to, že protestoval pred potratovou klinikou v Charlotte). Dnes žijú so svojimi rodinami obaja v Severnej Karolíne, David má päť a Jason štyri deti.

Spolu napísali úspešné knihy Living among Lions, Miracle in Shreveport, Bold and Broken, či svetový bestseller Za každú cenu – pútavé čítanie, zďaleka nielen pre podnikateľov a o podnikaní, ale aj o tom, ako aj do tých najbeznádejnejších okolností a napriek svojmu strachu vnášať do každej životnej situácie biblické princípy a vždy nasledovať hlas Boha. Za každú cenu...

foto: ambassadorspeakers.com

1 produktov Filtre
3 4

Filtre


3 4

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové