Don Jacobson

Don Jacobson

Autor, ktorý má nesmierny dar svojimi príbehmi vlievať nádej do života obyčajných ľudí, a povzbudzovať ich k tomu, že Boh nás miluje, chráni a pomáha nám rovnako, ako známym hrdinom z Biblie...

Mocnou božou zbraňou Dona Jacobsona je práve písané slovo, ktoré využíva nielen ako spisovateľ, ale niekoľko rokov aj ako majiteľ vplyvného vydavateľstva Multnomah. Po 28 rokoch ho predal, aby sa mohol venovať podpore spisovateľov v spoločnosti, ktorú sám založil - D.C.Jacobson &Associates a rozvíjať tak svoj sendobrými knihami prinášať skutočnú zmenu a posilnenie do života kresťanov, a tým aj do celej spoločnosti.

Rodák z amerického Springfieldu sa písaniu venuje profesionálne už 40 rokov, okrem literatúry aj tvorbe pre tlačené periodiká, televíziu, rozhlas aj reklamu. Za svoje dielo bol nominovaný a ocenený viacerými cenami. Píše rovnako úspešne diela non fiction, ale aj romány a poviedky. Dnes žije so svojou ženou, takisto umelkyňou v Las Vegas, ich domácnosť tvorí aj ich mačka. Don rád varí, ešte radšej dobre je, rád spoznáva dobré reštaurácie, okrem toho miluje bicyklovanie. 

Z jeho rozsiahleho diela slovenskí čitatelia poznajú knihy: Je za tým Boh – úchvatná zbierka príbehov rôznych ľudí s jedným menovateľom - do života im nevysvetliteľne zázračne  a láskavo zasiahol Boh, ktorá mala taký úspech, že vznikol aj jej druhý diel. Keď Boh robí citronádu – kniha plná nádeje o tom, že Boh nás dokáže vyviesť z akéhokoľvek problému a priviesť nás k nečakane dobrému rozuzleniu. Tomuto úspešnému dielu takisto vyšlo aj pokračovanie.

 Foto: www.zondervan.com

6 produktov Filtre
6 9

Filtre


6 9

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové