Donna K. Maltese

Donna K. Maltese

Donna K. maltese sa zjavne narodila pre písmenká, ktoré – podľa jej slov – miluje odmalička. Jej detstvo, to boli predovšetkým kopce kníh, ktoré už ako malá hltala. Tento hlad veľmi rýchlo prerástol do písania. Dnes je Donna K. Maltese autorkou takmer päťdesiatky kníh, mnohé z nich sú medzinárodné bestsellery.

Vo svete literatúry a písania pôsobí dlhodobo nielen ako autorka, pracovala veľa rokov aj ako korektorka, copywriterka, editorka, svoje kreatívne poradenstvo poskytovala viacerých neziskovým organizáciám. Dnes sa okrem vlastných diel venuje aj výučbe kreatívneho písania.

Jej vášňou je – ako sama hovorí – pomáhať druhým ich idey, životné príbehy a kreativitu úspešne klásť na papier v podobe kníh, aby si našli čo najviac čitateľov. Milujúca mama dvoch dospelých detí žije v pokľudnom mestečku Bucks County v Pennsylvánii. Okrem celosvetového bestselleru „Menej strachu, viac modlitby“, ktorý si okamžite získal aj našich čitateľov, je Donna K. Maltese tiež autorkou titulov: „Know Your Bible For Kids“ (biblické príbehy prerozprávané pre najmenších čitateľov), „The Prayer Map“ (28 týždňov inšpirujúceho čítania na posilnenie nášho ducha a viery), „When Jesus Speaks to a Woman´s Heart“ (pohladenie pre dušu, povzbudenia ako hľadať Ježiša v akejkoľvek každodennej situácii), či „When Jesus Speaks to an Anxious Heart“ alebo sprievodca, ako prekonať v našom kráčaní svetom úzkosti a bojovať so strachom. 

Foto: LinkedIn

3 produktov Filtre
8 11

Filtre


8 11

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové