Elias Vella

Elias Vella

Známy a skúsený kazateľ, pedagóg a exorcista, rodák z Malty, ktorý dnes prednáša po celom svete. Aj o tom, ako kedysi neveril v diabla, a dnes ho vyháňa a pomáha tak oslobodzovať a uzdravovať duše iných ľudí. Páter Elias Vella z rehole františkánov mnohokrát navštívil aj Čechy a Slovensko, naši čitatelia si jeho knihy, plné múdrosti, pochopenia, ale aj konkrétnych rád do každodenného života doslova zamilovali.

Elias Vella má blízko k duši mladých ľudí a detí, o ktorých a pre ktorých často píše. No z jeho bohatých životných skúseností, plných bolestí aj radostí, môžeme čerpať všetci. Má bohaté akademické a odborné skúsenosti.

Kňazské svätenie prijal ako 23-ročný, v rokoch 1980-1986 bol provinciálnym predstaveným františkánov minoritov na Malte, neskôr arcibiskupským delegátom pre rehoľný život na ostrove. Mnoho rokov prednášal dogmatickú a pastorálnu teológiu. No sám tvrdí, že skutočné obrátenie zažil až po mnohých rokoch v cirkvi, „keď som si myslel, že už som dosiahol vrchol poznania a cieľ cesty.“ Uprostred jedného charizmatického stretnutia v Írsku zažil, ako veľmi sa dovtedy mýlil. „Kľakol som si, kňazi ma obkolesili a začali sa modliť za moje obrátenie. Neviem, čo sa stalo, ale spomínam si, že som sa rozplakal a pocítil som, ako v mojom srdci niečo povolilo...“

Dnes je vyhľadávaným po celom svete v službe oslobodzovania od zlých duchov a vnútorného uzdravovania. Medzi jeho najobľúbenejšie knižné tituly u nás patria: Ježiš, môj uzdravovateľ – o stretnutí, ktoré potrebuje v živote každý z nás, Kristoterapia – knižka o tom, ako iba Ježiš môže vykonať úplné uzdravenie, Modlime sa za naše deti a mladých – útle dielko o tom, ako sa v dnešnej náročnej dobe nevzdávať, modliť za naše deti a nebáť sa ich odovzdať do rúk Pána, či Ahoj Ježiš, môžeme sa porozprávať? – pohľad na problémy súčasnej mládeže formou pútavého rozhovoru piatich mladých ľudí s Ježišom.

Foto: www.eliasvella.cz

35 produktov Filtre
0 13
Exorcista Elias Vella Akcia E-kniha pdf
-30% 8,79
  • "Dobrý deň prajem, ďakujem veľmi pekne za dodanie objednávky, aby som stihla obdarovať kolegyňu aj urobiť sebe radosť druhou knižkou. Vážim si Vašu snahu a milý prístup. Určite si niekedy ešte objednám niečo a budem Vás odporúčať ďalej. S pozdravom a úctou Marianna."
    Marianna
  • "V internetovom obchodíku ver.sk vždy nájdem, čo potrebujem a s dodávkou som ešte ani raz nemala žiadny problém.""
    Maťa, Poráč
  • "Dakujem timu ver.sk za ustretovy pristup k zakaznikovi, rychle sluzby a poskytnute poradenstvo."
    Renata, Bratislava
Ježíš můj Učitel Akcia E-kniha epub pdf mobi
-20% 12,50

Filtre


0 13

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové