Elias Vella

Elias Vella

Známy a skúsený kazateľ, pedagóg a exorcista, rodák z Malty, ktorý dnes prednáša po celom svete. Aj o tom, ako kedysi neveril v diabla, a dnes ho vyháňa a pomáha tak oslobodzovať a uzdravovať duše iných ľudí. Páter Elias Vella z rehole františkánov mnohokrát navštívil aj Čechy a Slovensko, naši čitatelia si jeho knihy, plné múdrosti, pochopenia, ale aj konkrétnych rád do každodenného života doslova zamilovali. Elias Vella má blízko k duši mladých ľudí a detí, o ktorých a pre ktorých často píše. No z jeho bohatých životných skúseností, plných bolestí aj radostí, môžeme čerpať všetci. Má bohaté akademické a odborné skúsenosti. Kňazské svätenie prijal ako 23-ročný, v rokoch 1980-1986 bol provinciálnym predstaveným františkánov minoritov na Malte, neskôr arcibiskupským delegátom pre rehoľný život na ostrove. Mnoho rokov prednášal dogmatickú a pastorálnu teológiu. No sám tvrdí, že skutočné obrátenie zažil až po mnohých rokoch v cirkvi, „keď som si myslel, že už som dosiahol vrchol poznania a cieľ cesty.“ Uprostred jedného charizmatického stretnutia v Írsku zažil, ako veľmi sa dovtedy mýlil. „Kľakol som si, kňazi ma obkolesili a začali sa modliť za moje obrátenie. Neviem, čo sa stalo, ale spomínam si, že som sa rozplakal a pocítil som, ako v mojom srdci niečo povolilo...“ Dnes je vyhľadávaným po celom svete v službe oslobodzovania od zlých duchov a vnútorného uzdravovania. Medzi jeho najobľúbenejšie knižné tituly u nás patria: Ježiš, môj uzdravovateľ – o stretnutí, ktoré potrebuje v živote každý z nás, Kristoterapia – knižka o tom, ako iba Ježiš môže vykonať úplné uzdravenie, Modlime sa za naše deti a mladých – útle dielko o tom, ako sa v dnešnej náročnej dobe nevzdávať, modliť za naše deti a nebáť sa ich odovzdať do rúk Pána, či Ahoj Ježiš, môžeme sa porozprávať? – pohľad na problémy súčasnej mládeže formou pútavého rozhovoru piatich mladých ľudí s Ježišom.

Foto: www.eliasvella.sk


31 produktov Filtre
1 12
  • "V internetovom obchodíku ver.sk vždy nájdem, čo potrebujem a s dodávkou som ešte ani raz nemala žiadny problém.""
    Maťa, Poráč
  • "Knihy, ktoré som si objednala, dorazili rýchlo a v nepoškodenom stave. Objednávala som už viackrát a bolo to vždy bez problémov. Určite odporúčam."
    Anna, Bratislava
  • "Dobrý deň :) Dnes mi prišla zásielka od Vás, Minútové modlitby pre mamy. Som Vám veľmi vďačná, že ste to tak ochotne zabalili, ako som Vás prosila. Ste perfektní :D"
    Mária
Akcia E-kniha
-30% 8,79

Filtre


1 12

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk