Gary Chapman

Gary Chapman

Americký autor Gary Chapman si získal celý svet svojou originálnou, láskavou teóriou o rôznych jazykoch lásky, na ktoré počúvajú ľudské srdcia, ktoré potrebujeme na svoje zranenia, sklamania, ktorým rozumieme a potrebujeme pre svoj pocit bezpečia. Svojím medzinárodne presláveným dielom, preloženým do päťdesiatky svetových jazykov, sa stal akýmsi nepísaným znalcom medziľudských vzťahov, emócií, vzorcov správania. Rodák zo Severnej Karolíny mal odjakživa hlad po poznávaní a vzdelaní. Okrem biblického inštitútu študoval aj umenie, antropológiu, má tituly z náboženstva, filozofie. Už ako mladý sa pripojil k baptistickému zboru vo Winston-Saleme, kde dodnes pôsobí ako senior pastor. Okrem toho má na svojom konte desiatky kníh, rozhlasový program, precestoval so svojimi seminármi na tému vzťahov, rodiny a manželstva takmer celý svet. So svojou ženou Karolyn majú dve deti - Shelley a Dereka. Hoci za svoj plodný život (nar. 1938) napísal Gary Demonte Chapman desiatky úspešných titulov, jednoznačne najznámejším zostáva dodnes kniha 5 jazykov lásky – bestseller, ktorého sa predalo takmer 12 miliónov kusov, o tajomstve poznania, ako každý z nás chápe a vyjadruje lásku inak. Jeho voľné pokračovanie - 5 jazykov lásky na každý deň obsahuje 260 denných zamyslení, 52 biblických štúdií na víkend a ďalších 13 zaujímavých úvah. (Exitujú tiež tituly 5 jazykov lásky pre deti, pre muža a maľovanka na túto tému). To keby sme vedeli pred svadbou je Chapmanov mimoriadne úspešný titul o umení budovať trvalé a šťastné manželstvo. Titul Hnev ponúka prekvapivý pohľad na to, prečo sa vlastne hneváme a čo s tým môžeme urobiť.

Foto: www.5lovelanguages.com


13 produktov Filtre
5 11
Akcia E-kniha
-17% 9,00
  • "Ďakujem tímu Ver.sk za skvelé poradentvo pri výbere. Vždy vedeli poradiť, keď som potrebovala darček pre blízkeho a zásielky boli bez problémov a rýchle. Našla som tu aj knihy a DVD pre deti, ktoré nám pomáhajú pri výchove. Ďakujem!"
    Ľubica, Bratislava
  • "Vždy mi vyšli v ústrety a zohnali mi aj knihy, ktoré neboli v aktuálnej ponuke. Tie čo mali, boli u mňa veľmi rýchlo. Oceňujem ochotu urobiť krok naviac a rýchlosť dodania."
    Miro, Čadca
  • "Dobrý večer prajem, chcem sa vám poďakovať za balík s vášho eshopu ver.sk.Obrazy sú naozaj krásne aj ostatné veci ktoré som si objednala. Teším sa na ďalšiu objednávku. Len tak ďalej."
    Viktória

Filtre


5 11

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk