Gary Chapman

Gary Chapman

Americký autor Gary Chapman si získal celý svet svojou originálnou, láskavou teóriou o rôznych jazykoch lásky, na ktoré počúvajú ľudské srdcia, ktoré potrebujeme na svoje zranenia, sklamania, ktorým rozumieme a potrebujeme pre svoj pocit bezpečia. Svojím medzinárodne presláveným dielom, preloženým do päťdesiatky svetových jazykov, sa stal akýmsi nepísaným znalcom medziľudských vzťahov, emócií, vzorcov správania.

Rodák zo Severnej Karolíny mal odjakživa hlad po poznávaní a vzdelaní. Okrem biblického inštitútu študoval aj umenie, antropológiu, má tituly z náboženstva, filozofie. Už ako mladý sa pripojil k baptistickému zboru vo Winston-Saleme, kde dodnes pôsobí ako senior pastor. Okrem toho má na svojom konte desiatky kníh, rozhlasový program, precestoval so svojimi seminármi na tému vzťahov, rodiny a manželstva takmer celý svet.

So svojou ženou Karolyn majú dve deti - Shelley a Dereka. Hoci za svoj plodný život (nar. 1938) napísal Gary Demonte Chapman desiatky úspešných titulov, jednoznačne najznámejším zostáva dodnes kniha 5 jazykov lásky – bestseller, ktorého sa predalo takmer 12 miliónov kusov, o tajomstve poznania, ako každý z nás chápe a vyjadruje lásku inak. Jeho voľné pokračovanie - 5 jazykov lásky na každý deň obsahuje 260 denných zamyslení, 52 biblických štúdií na víkend a ďalších 13 zaujímavých úvah. (Exitujú tiež tituly 5 jazykov lásky pre deti, pre muža a maľovanka na túto tému).

To keby sme vedeli pred svadbou je Chapmanov mimoriadne úspešný titul o umení budovať trvalé a šťastné manželstvo. Titul Hnev ponúka prekvapivý pohľad na to, prečo sa vlastne hneváme a čo s tým môžeme urobiť.

Foto: www.5lovelanguages.com

13 produktov Filtre
4 11
Hnev Akcia
-20% 8,72
Hnev Akcia E-kniha epub pdf mobi
-17% 9,00
  • "Dakujem timu ver.sk za ustretovy pristup k zakaznikovi, rychle sluzby a poskytnute poradenstvo."
    Renata, Bratislava
  • "Objednané knihy urobili radosť, najmä deti sa potešili a stále čítame Boh nám daroval teba. Andrea Banská Štiavnica"
    Andrea, Banská Štiavnica
  • "Ďakujem tímu Ver.sk za skvelé poradentvo pri výbere. Vždy vedeli poradiť, keď som potrebovala darček pre blízkeho a zásielky boli bez problémov a rýchle. Našla som tu aj knihy a DVD pre deti, ktoré nám pomáhajú pri výchove. Ďakujem!"
    Ľubica, Bratislava

Filtre


4 11

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové