Holley Gerth

Holley Gerth

Bestsellerová autorka podľa Wall Street Journal, ktorá podľa vlastných slov rada povzbudzuje ľudí, aby uchopili svoju vlastnú, Bohom danú identitu a začali ju žiť naplno. To je častá tematika jej kníh. K písaniu sa dostala celkom prirodzene - vyrastala uprostred hôr knižiek, keďže jej starí rodičia vlastnili malé kresťanské kníhkupectvo v Texase. Láska k slovám a príbehom v nej sa pretavila do desiatok knižných titulov, známych po celom svete.

Okrem množstva úspešných kníh, ktoré napísala k jej obľúbeným činnostiam patrí aj koučovanie introvertných osobností, o tejto téme tiež napísala dielo „The Powerful Purpose of Introverts“. Venuje sa life-koučingu, je autorkou populárnych podcastov „More Than Small Talk“.

Jej veľkým snom je žiť vo svete, kde si všetci budú vedomí toho, čím boli naozaj stvorení. Svoju obľúbenú tému uvedomenia si našej Božej identity, ktorá je často oveľa krajšia ako si myslíme zvečnila v knihách „Fiercehearted“ (pre všetky odvážne ženy – nasledovníčky Krista), „You´re Already Amazing“ (o zbavovaní sa lží o našej podstate a hodnote), či „You´re Loved no Matter What“.

Jedno z jej najobľúbenejších diel „Silná, odvážna, milovaná“ sme zaradili aj do našej ponuky. V knihe nájdete povzbudenia k tomu, aby ste sa na seba začali pozerať tak, ako vás vidí Boh...

foto: amazon.com

 

3 produktov Filtre
10 13

Filtre


10 13

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové