Hope Lyda

Hope Lyda

Hope Lyda dar a lásku k písaniu dostala do vienka odmalička. Dnes je autorkou miliónov kusov predaných úspešných kníh. Odjakživa vnímala písanie ako spôsob nielen vyjadrenia seba, ale aj dôležitej komunikácie s Bohom.

„Verím, že kladenie pera na papier, či prstu na klávesnicu nás dokáže viesť k uvedomeniu si a hybnej sile v situácii a oblasti, v ktorej to práve potrebujeme. To je miesto, kde dokáže prúdiť moja láska, hlboké načúvanie, duchovná spriaznenosť a služba vám, ľuďom. V to dúfam a za to sa modlím“.

Absolvala žurnalistiku na univerzite v Oregone, je skúsenou editorkou, autorkou, ktorá pôsobí už celé roky vo vydavateľských vodách. Považuje za svoje poslanie aj druhých povzbudzovať k tomu, aby sa osmelili využiť kreatívne dary, položili pero na papier a tak sa pustili na nádhernú cestu tvorivosti, sebavyjadrenia, a zároveň tak odkryli svoje najtajnejšie túžby srdca, ktoré im tam vložil Boh.

Popri týchto aktivitách sa angažuje v organizáciách a podujatiach, ktoré bojujú proti rakovine. Napísala mnoho titulov, vrátane beletrie, ale aj knižiek, venovaných modlitbám, meditáciám, stíšeniu sa s Bohom, ktoré jej čitatelia milujú. Ako sama hovorí, okrem písania miluje dlhé prechádzky, stretnutia a debaty s druhými ľuďmi, dobrú kávu a dobré filmy.

Svoju celoživotnú túžbu po tom, aby ľudia začuli aj uprostred svojich každodenných bojov a starostí Boží hlas, nechali sa ním osviežiť a nasmerovať k ďalším krokom pretavila Hope Lyda do pôvabných knižiek, celosvetových bestsellerov – „Minútové modlitby pre ženy“ a „Minútové modlitby pre mamy“, ktoré sa môžu stať múdrym a láskavým sprievodcom hektickými dňami žien a matiek.

Foto: www.harvesthousepublishers.com
6 produktov Filtre
8 10

Filtre


8 10

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové