Ján Košturiak

Ján Košturiak

Ján Košturiak sa riadi mottom - ´čo nemáme, to nepotrebujeme´, a v tom duchu píše aj svoje knižky. V nich často zdôrazňuje, ako úzko je spätý náš duchovný rast, morálka a odhodlanie s našou finančnou prosperitou, ktorá prichádza zákonite ako následok nášho uvedomelého etického správania.

Je zakladateľom IPA Slovakia, ktorá pomáha firmám objavovať príležitosti na biznis, zlepšovaním fungovania a optimalizáciou procesov vo firmách. Je autorom originálnych, užitočných titulov, v ktorých popisuje, aká dôležitá je v našich životoch snaha pomáhať, spolupracovať, mať odhodlanie, pevné etické a spirituálne základy, na ktorých potom možno stavať aj materiálnu prosperitu. Slovami z Písma – ´Hľadajme najprv Božie kráľovstvo, a všetko ostatné dostaneme navyše´. Rozoberá tiež témy, aké je postavenie kresťana v biznis svete, ako má správne narábať s peniazmi.

Vyštudovaný strojár, ktorý pracoval ako konzultant pre priemyselné podniky (Volkswagen, Chrysler, Siemens...), je okrem písania činný aj v rámci projektu Podnikateľskej univerzity, prednáša, vyučuje, motivuje. Robí poradcu a kouča v oblasti inovácií, strategického manažmentu, organizácie podniku a priemyselného inžinierstva. Jeho články pre rôzne weby a periodiká vyšli v mnohých svetových jazykoch. Medzi jeho knižné diela okrem iných patria tituly Peniaze v rukách kresťana, Úvahy o podnikaní, Zastavenia – postrehy o nástrahách dnešného sveta konzumu, Vlastní cestou, Spolupráca – konkrétne rady a príbehy ľudí, ktorí dokázali dať do rovnováhy spirituálnu, etickú a hmotnú prosperitu, či Zjednodušovanie práce a života, kde múdro a pútavo vykresľuje, aké dôležité je – najmä v dnešnom svete vedieť uplatňovať zásadu ´menej je viac´. S manželkou Milenou žije vo Varíne a v Měrůtkach, majú spolu tri deti. Vo voľných chvíľach si rád vyjde na horskom bicykli, či na túru.

10 produktov Filtre
1 8

Filtre


1 8

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk