Ján Košturiak

Ján Košturiak

Ján Košturiak sa riadi mottom - ´čo nemáme, to nepotrebujeme´, a v tom duchu píše aj svoje knižky. V nich často zdôrazňuje, ako úzko je spätý náš duchovný rast, morálka a odhodlanie s našou finančnou prosperitou, ktorá prichádza zákonite ako následok nášho uvedomelého etického správania.

Je zakladateľom IPA Slovakia, ktorá pomáha firmám objavovať príležitosti na biznis, zlepšovaním fungovania a optimalizáciou procesov vo firmách. Je autorom originálnych, užitočných titulov, v ktorých popisuje, aká dôležitá je v našich životoch snaha pomáhať, spolupracovať, mať odhodlanie, pevné etické a spirituálne základy, na ktorých potom možno stavať aj materiálnu prosperitu. Slovami z Písma – ´Hľadajme najprv Božie kráľovstvo, a všetko ostatné dostaneme navyše´. Rozoberá tiež témy, aké je postavenie kresťana v biznis svete, ako má správne narábať s peniazmi.

Vyštudovaný strojár, ktorý pracoval ako konzultant pre priemyselné podniky (Volkswagen, Chrysler, Siemens...), je okrem písania činný aj v rámci projektu Podnikateľskej univerzity, prednáša, vyučuje, motivuje. Robí poradcu a kouča v oblasti inovácií, strategického manažmentu, organizácie podniku a priemyselného inžinierstva. Jeho články pre rôzne weby a periodiká vyšli v mnohých svetových jazykoch.

Medzi jeho knižné diela okrem iných patria tituly Peniaze v rukách kresťana, Úvahy o podnikaní, Zastavenia – postrehy o nástrahách dnešného sveta konzumu, Vlastní cestou, Spolupráca – konkrétne rady a príbehy ľudí, ktorí dokázali dať do rovnováhy spirituálnu, etickú a hmotnú prosperitu, či Zjednodušovanie práce a života, kde múdro a pútavo vykresľuje, aké dôležité je – najmä v dnešnom svete vedieť uplatňovať zásadu ´menej je viac´. S manželkou Milenou žije vo Varíne a v Měrůtkach, majú spolu tri deti. Vo voľných chvíľach si rád vyjde na horskom bicykli, či na túru.

10 produktov Filtre
1 8

Filtre


1 8

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové