Jennifer Gerelds

Jennifer Gerelds

Jennifer Gerelds je autorka, redaktorka, učiteľka, manželka a mama štyroch dcér. Na spisovateľskej dráhe je už viac ako 20 rokov, kľúčmi jej tvorby sú biblické múdrosti, ktoré konfrontuje s reálnymi životnými príbehmi, to všetko stvárnené nezvyčajným rozprávačským majstrovstvom a kreativitou.

 Jej vášňou je prostredníctvom svojich knižiek a príbehov odhaľovať druhým Božiu lásku k nim. Používa pritom skúsenosti zo svojho vlastného života a najbližšieho okolia, to všetko dopĺňa biblickými pravdami o našej Božej identite. Pracuje tiež ako editorka, organizuje semináre písania, spisovateľské konferencie.

Napísala viacero pobožností a denných biblických zamyslení („Everyday Grace for Friends“, „Waking Up to Grace“, „Beautiful Promises“). Podstatnú časť jej tvorby tvoria knihy pre deti a tínedžerov. Je autorkou úspešného detského titulu „Prayer Bible“, ale tiež mimoriadne populárnej knižnej série Brave Girls, v ktorých dospievajúcim dievčatám prístupnou formou rozpráva o sebaúcte, vzťahu k svojmu výzoru, priateľstvách, životných cieľoch...

V našej ponuke nájdete titul „Odvážne dievčatá – krása tvojej jedinečnosti“, v pláne máme vydať aj ďalšie diela z tejto série.

So svojím mužom Toddom a ich štyrmi odvážnymi dievčatami žije v Birminghame, Alabame.

foto: amazon.com

3 produktov Filtre
8 17

Filtre


8 17

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové