Jill Eileen Smith

Jill Eileen Smith

Jill Eileen Smith je americká bestsellerová a oceňovaná kresťanská autorka – majsterka v žánri biblical fiction, ktorá oblieka do pútavých umeleckých diel známe biblické príbehy. Rozvíja osudy obľúbených postáv, obohacuje svojím spisovateľským talentom a vytvára romány, pretekajúce láskou a vierou.

Odjakživa ju priťahovali biblické osudy a milovala históriu. Z tohto spojenia sa  zrodil unikátny štýl jej knižiek, verne stopujúcich životné cesty biblických hrdinov, obalené v Smithovej predstavivosti a majstrovstve pre napätie, príbeh, gradáciu. Rodáčka z Michiganu má obľubu najmä v ženských postavách Starého Zákona, z tejto jej vášne sa zrodili aj jej mimoriadne úspešné knižné série „Manželky kráľa Dávida“, „Ženy patriarchov“ a „Dcéry zasľúbenej zeme“. Hitmi sa stali jej diela „The Heart of a King“ – strhujúci román o Šalamúnovi a „Star of Persia“, kde dopodrobna sledujeme pútavý príbeh Ester.

 Je tiež autorkou non-fiction titulov „When life Doesn´t Match Your Dreams“ (kde nám na základe osudov dvanástich žien Biblie autorka dáva nádej, že aj keď život nejde podľa našich predstáv, môže sa práve diať skvostný Boží zámer)  a „She Walked Before Us“ (alebo ako nám dvanásť žien Starého zákona vyšliapalo cestičku milosti, odvahy a sily).

Keď práve nepíše, miluje tráviť čas so svojou rodinou a priateľmi, na bicykli, testovaním nových reštaurácií, počúvaním hudby či – ako inak – čítaním dobrých kníh!

Foto: bakerpublishinggroup.com

6 produktov Filtre
10 14

Filtre


10 14

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové