Joanna Davidson Politano

Joanna Davidson Politano

Joanna Davidson Politano miluje Ježiša a príbehy, ako sama seba charakterizuje v jednej vete. Rada počúva príbehy druhých (najmä ľudí, ktorých svet dáva do škatuľky outsiderov a lúzrov) a necháva sa nimi inšpirovať pri písaní svojich diel. Rozprávanie príbehov považuje za skvelý liek na dušu, ale aj spôsob svojej existencie, poslanie, ktoré má od Boha.

Vo svojich knihách rada zachytáva farebné a nezvyčajné detaily každodenného života, ktorý sa nám na prvý pohľad môže zdať obyčajný a fádny. So svojím titulom „Finding Lady Enderly“ sa stala finalistkou viacerých literárnych súťaží, vrátane Genesis Awards, Cascade Awards a Maggie Awards. V diele „A Rumored Fortune“ nás autorka zavedie do viktoriánskeho Anglicka a vtiahne priamo do deja – pátrania po veľkom rodinnom dedičstve.  V našom vydavateľstve ponúkame od Joanny Davidson Politano pútavý titul „Tajomný list“ o príbehu dávnej lásky, ktorý sa mladá odhodlaná žena pokúsi znova oživiť.

Okrem písania kníh Joanna Davidson Politano spolupracuje ako editorka s malým vydavateľstvom faktu, miluje drobné láskavosti života, ktoré zachytáva vo svojich príbehoch a čokoládu, na ktorú má doma vyhradené špeciálne skrýše. So svojím mužom Vinceom a dvoma deťmi žije pri Michiganskom jazere.

foto: amazon.com

1 produktov Filtre
13 14

Filtre


13 14

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové