Kara-Kae James

Kara-Kae James

Texasanka Kara-Kae James je obľúbená spisovateľka, rečníčka, koučka, autorka atraktívnych podcastov „Asking for a friend“ s mnohými sledovateľmi. Je silným hlasom súčasných žien, ktoré v dnešnom svete a uprostred Cirkvi hľadajú svoje miesto, poslanie, a vydávajú silné svedectvá o tom, ako sa mení život ženy vplyvom mocného pôsobenia Božieho slova. Vyzýva ženy žiť život v plnosti, ktorú im Boh ponúka, ponúka im, že „chce s nimi kráčať cez divočinu a vyjsť na vrchol hory“.

Ona sama, dnes spokojná matka štyroch detí, zažívala počas tehotenstva stavy úzkostí a depresií, v ktorých však napokon pocítila milosrdné stretnutie s Bohom. Preto považuje za svoje poslanie hovoriť o svojich skúsenostiach a ukazovať ženám svetlo von z niekedy ťaživej situácie ženy-matky. O týchto témach prednáša, píše, koučuje.

Je zároveň zakladateľkou netradičného online cirkevného spoločenstva pre mamy „Thrive moms“ Kara-Kae doslova hovorí, že túži pomáhať ženám hľadať odpovede tam, kde Cirkev ich srdcia zranila, nepochopila ich, kde ich súčasná spoločnosť často odsúva bokom.

Zaujímajú ju príbehy žien, ktoré sa cítia byť prehliadané, preťažované a nevedia si nájsť svoje miesto v chaose dnešného života. Odpovede na to sa snaží poctivo nachádzať v Biblii a predkladá ich svojim čitateľkám vo svojich knihách: „Spolu“, „Hojnosť“, „Sloboda“, či v populárnom titule „Mama, vstaň!“ – knihe o údele matiek, ktoré hľadajú v živote viac, ako len prežiť a bojovať s haldami špinavej bielizne. “Keď sa dostanete do pocitu úplného zlyhania, prichádza okamih, keď sa materstvo a Božie slovom stretnú,“ vyznáva sa dojímavo Kara-Kae James.

Foto: karakaejames.com

1 produktov Filtre
6 7

Filtre


6 7

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové