Karen Kingsbury

Karen Kingsbury

Románová autorka s fenomenálnym úspechom, ktorá má na konte viac ako 25 miliónov predaných výtlačkov po celom svete a neopakovateľný dar rozprávania atraktívnych príbehov. Takmer každý z čerstvo vydaných titulov Američanky Karen Kingsburyovej sa okamžite šplhá na vrcholné priečky rebríčkov predajnosti kníh, viaceré z jej slávnych románov boli aj sfilmované.

Jej literárny dar bol zjavný už odmalička, ako päťročná sa dokázala naučiť naspamäť text svojich obľúbených rozprávkových knižiek. Ako sama tvrdí, jej obrovskú lásku ku knihám má na svedomí aj časté sťahovanie celej rodiny, kedy práve „v knižkách objavovala priateľov, ktorých nikdy nemusela opustiť“. Vyrastala v Kalifornii, na krásnych plážach pobrežia Tichého Oceána, kde ďalej rozvíjala svoju lásku pre príbehy a sen stať sa románovou autorkou. Po štúdiách žurnalistiky a rokoch novinárčiny sa postupne jej sen naplnil.

Medzitým stretla svoju životnú lásku Dona, ktorý na ich prvé rande prišiel s Bibliou, odvtedy si z nej spolu čítali, navštevovali biblické štúdiu, spolu rástli v láske k Ježišovi a spoznávali božiu milosť v ich životoch.

Karen dnes svoj literárny talent šíri ďalej, ako profesorka literárnej tvorby na Liberty University v Lynchburgu, vo Virgínii. S manželom Donom si v roku 2001 adoptovali trochu chlapcov z Haiti a ich rodina sa tak rozrástla na šesť detí. Dnes žijú spokojne v Tennessee.

Medzi desiatkami jej úspešných titulov spomeňme tituly Most – dojímavý vianočný príbeh lásky, Medzi nebom a morom – pútavé dielo o tom, ako nás dotyk božieho odpustenia oslobodzuje od akejkoľvek minulosti, či Anjelská misia – o stratenej láske, ktorá dostala druhú šancu a jej voľné pokračovanie Šťastie na dosah.

Foto: www.karenkingsbury.com

9 produktov Filtre
6 10

Filtre


6 10

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové