Katherine J. Butler

Katherine J. Butler

Katherine J. Butler je mladá originálna autorka, ktorá svojou úprimnosťou, srdečnosťou, talentom a vtipom dokázala osloviť čitateľky po celom svete. Mama troch detí, šťastná manželka, podľa vlastných slov „s vášňou pre materstvo, cirkevné spoločenstvo a stále hlbší vzťah s Bohom“, ktorá miluje rozhovory s dobrými priateľmi, nad dobrým jedlom a pohárom dobrého vína.

Cíti ako svoje poslanie prostredníctvom svojich kníh pomáhať druhým objavovať ich skutočnú hodnotu a identitu v Bohu, znovubudovať dôveru v seba, svoje schopnosti, no ako sama dodáva – „nie preto, čo robia, ale preto, kým jednoducho sú – milovaným, jedinečným Božím dieťaťom.“ Katherine začala písať, keď malo jej prvé dieťa, dievčatko Evelyn tri mesiace.

Popri živom, energickom dieťatku, ktoré nikdy nespalo, Katherine na polovičný úväzok pracovala ako duchovný poradca na Biola University a stále viac si uvedomovala, ako túži napísať niečo pre ženy v jej pozícii: Na materstve, s obrovskou hromadou prozaických povinností pred sebou, no zároveň s túžbou v srdci žiť stále duchovne, s Bohom. Tak sa začali rodiť jej úspešné tituly, vedúce ženy k tomu, aby sa nevzdávali svojho duchovného života a snov ani popri materstve.

Jedným z jej najúspešnejších diel je titul 365 otázok v duši ženy – zároveň prvá autorkina kniha, ktorá vyšla aj v slovenčine. Katherine sa tu atraktívnou formou 365 krátkych zamyslení a prostredníctvom Božieho slova snaží nachádzať odpovede na bežné otázky žien: Kde nachádzať silu na každodenný život, ako čeliť sklamaniu, smútku, strachu, ako život žiť nie ako bremeno, ale ako dar?... Medzi jej ďalšie úspešné tituly patria knihy: Bible Promises to Live by for Women, Habits of the Heart: 365 Daily Exercises for Living like Jesus, Pocket Meditations, či In the Evening When I Rest: Life-Giving Conversations with God.

Foto: www.tyndale.com

1 produktov Filtre
12 13

Filtre


12 13

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové