Laura Frantz

Laura Frantz

Laura Frantz je jedna z najúspešnejších kresťanských autoriek historických románov, s veľkým citom pre drobnokresbu a gradáciu deja. Je majsterkou detailných pútavých opisov historických scenérií uplynulých storočí, do ktorých zasadzuje svoje napínavé príbehy, plné romantiky, vášní, tajomstiev, zložitých vzťahov, sily lásky aj odpúšťania.

Osudy jej literárnych hrdinov sa často odohrávajú uprostred úchvatnej škótskej prírody, kde siahajú rodinné korene spisovateľky. Detstvo sa jej spája s nádhernými lesmi v Madison County, Kentucky, kde sa narodila. Už ako malá milovala tráviť čas v miestnej knižnici, kde doslova hltala osudy historických postáv a jej vášeň pre minulé storočia jej zostala dodnes.

Prvé príbehy písala už ako 7-ročná a ako sama podotýka, „našťastie, nikdy som s tým neprestala!“ Podľa jej slov, Ježišovi Kristovi odovzdala svoj život už ako 12-ročná, kedy bola aj pokrstená. Vyštudovala dejiny, angličtinu a literatúru, a hoci nikdy nebolo jej snom publikovať verejne, jej talent sa prirodzene presadil a dostal do sveta.

Dnes je nositeľkou viacerých medzinárodných literárnych ocenení, jej meno je pre čitateľov po celom svete značkou pútavého čítania, fascinujúcich detailov, napätia aj zábavy. Keď nepíše, alebo nečíta, rada trávi čas v záhrade, varí, chodí na dlhé prechádzky, cestuje.

Viaceré z jej pútavých diel poznajú aj slovenskí čitatelia: Neobyčajná žena – pútavý ľúbostný príbeh so sugestívnymi opismi historických detailov, ktorý vás prenesie do 18. storočia. Na druhom brehu - napínavá a sugestívna sága rodiny Ballantyneovcov, ukrývajúca veľkolepú love story. Večné puto – príbeh dramatickej rodinnej histórie, popretkávaný zložitými vzťahmi a nečakanými dejovými zvratmi. Čipkárka – román z koloniálnej éry o láske, ktorí prechádza naprieč spoločenskými vrstvami a víťazí nad predsudkami.

Foto: www.laurafrantz.net

21 produktov Filtre
8 20
Unášané srdce Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 12,59
Tidewaterská nevesta Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 11,89
Pani plukovníková Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 11,19
Neobyčajná žena Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 10,49
  • "Knihy, ktoré som si objednala, dorazili rýchlo a v nepoškodenom stave. Objednávala som už viackrát a bolo to vždy bez problémov. Určite odporúčam."
    Anna, Bratislava
  • "V internetovom obchodíku ver.sk vždy nájdem, čo potrebujem a s dodávkou som ešte ani raz nemala žiadny problém.""
    Maťa, Poráč
  • "Dobrý deň. chcem Vám dodatočne poďakovať za rýchle vybavenie objednávky a priloženie krásneho kalendáru, ktorý veľmi potešil, boli sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme. :) :)"
    Paulína, Domaňovce
Čipkárka Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 10,49
Večné puto Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 10,49
Cesta domov Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 8,79
Kováčov učeň Akcia E-kniha
epub pdf mobi
-30% 8,79
Na druhom brehu Akcia E-kniha epub pdf mobi
-30% 8,79

Filtre


8 20

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové