Louie Giglio

Louie Giglio

Celý jeho život, služba aj autorská cesta sú poznamenané vášňou – vášňou pre Božie veci, spoznanie Jeho srdca a charakteru a šírenie radostnej zvesti o Božej dobrote ďalej, medzi ľudí po celom svete. Nasledovať Boha a Jeho Slovo bolo voľbou Louia Giglia už počas vysokoškolských čias. Už ako študent teológie sa snažil zhromažďovať okolo seba spolužiakov, rovesníkov a navzájom sa upevňovať v biblických pravdách.

Prvé biblické stretnutia vznikli ešte na internátnej pôde, z nich sa postupne rozrástlo hnutie Passion, ktoré oficiálne funguje od roku 1997. Pod touto hlavičkou organizoval Giglio prednášky a stretnutia po celej krajine, neskôr aj medzinárodne.

Jeho činnosť bola zameraná najmä na mladých ľudí, snahou bolo vždy prebudiť v nich duchovné obnovenie, oheň pre božie veci. Postupne sa Gigliov zápal a nadšenie pretavili do vybudovania zboru Passion City Church, kde je dnes pastorom. Zbor má dnes dosah na celú krajinu a pôsobí aj medzinárodne. Srdcom zboru sú slová z Izaiáša 26:8 („Tvoje meno a Tvoja sláva je túžbou duše!“), ich motom je zažívať a prijímať „radikálnu milosť“ a „extravagantne uctievať“. Dôležitou súčasťou zboru je aj produkcia chválovej formácie, Giglio založil pre hudobníkov chválovej muziky vydavateľstvo SixSteps Records.

Jeho kázne sú vysielanú online a masovo sledované, prednáša po celom svete, jeho knihy sa stali medzinárodnými bestsellermi: Goliáš musí padnúť – o tom, ako zvládať duchovné boje v našich životoch, Don´t Give The Enemy A Seat At Your Table – ako sa oslobodiť z okov negatívneho myslenia, Náš Boh je úžasný – 100 fascinujúcich zamyslení o Bohu a vede nielen pre deti, Neopísateľný – krása stvorenia, zobrazená pomocou vedeckých objavov, fotografií a nádherných ilustrácií, či Zázraky stvorenia – sprievodca objavovania divov prírody. 

foto: wikipedia.org

5 produktov Filtre
11 14

Filtre


11 14

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové