Ľubomír Klieštik

Ľubomír Klieštik

Rodák z Čadce, šťastný manžel a otec ôsmich detí, aktívny a činorodý človek, ktorý – ako sám hovorí – odmalička hľadal zmysel života, a dlho ho nenachádzal. Dnes je majiteľom úspešnej firmy na spracovanie kameňa, a zo svojich podnikateľských zážitkov čerpá pre svoju knihu.

Jeho životnou filozofiou je, že svoju cestu si musí nájsť každý sám, nedá sa kopírovať úspech a postupy niekoho iného. Silu modlitby, viery a spoločenstva pocítil mimoriadne silno v roku 2007, keď počas povodní vďaka hromadnej modlitbe bola jeho firma uchránená pred obrovskými škodami. Podobný silný zásah božej pomoci zažil aj o dva roky neskôr, počas ekonomickej krízy. Následne prežil aj následky – ako sám hovorí – vlastnej pýchy a zlých rozhodnutí.

Rozhodol sa absolvovať podnikateľskú univerzitu ďalšieho známeho kresťana v biznise Janka Košturiaka. Všetky tieto svoje vzácne životné a pracovné skúsenosti dnes prezentuje vo svojich inšpiratívnych knižných tituloch. My vám ponúkame dve z jeho atraktívnych knižiek: Trafiť klinec po hlavičke – dielo o tom, ako vystúpiť zo zdanlivo neriešiteľného kolotoča podnikateľských problémov, a Moja cesta – autorov osobný príbeh o nachádzaní cieľa a prekonávaní všetkých prekážok, pádov a sklamaní na ceste.

Srdce Ľuba Klieštika bolo naplnené až osobným stretnutím s Bohom a precítením Ježišovej obety. Po obrátení ho čakalo veľa skúšok, ťažkostí a nástrah, no jeho život bol už navždy zmenený, nikdy nezapochyboval o smere ani zmysle svojho života

Foto: Facebook

4 produktov Filtre
1 20

Filtre


1 20

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové