Matt Jacobson

Matt Jacobson

Matt Jacobson skoro rozpoznal povolanie, do ktorého ho Boh volá: šíriť biblické pravdy o manželstve, rodine, rodičovstve, vyučovať na tému vernosti, svedčiť o vlastnom manželstve, plnom Božieho požehnania, radosti a pokoja.

Z jednoduchej filozofie – ako čo najlepšie milovať svojich najbližších, ktorých nám dal Boh do života a spojil do jednej rodiny, vzniklo niekoľko originálnych kníh, z ktorých sa stali celosvetové bestsellery. Jednoduché, no nesmierne úprimné a srdečné čítanie, ktoré nás vedie k tým najzákladnejším veciam a pravdám o manželstve a rodičovstve.

Tento dnes úspešný autor je už dlhé roky aj senior pastorom a učiteľom pri zbore Cline Falls Bible Fellowship. Okrem toho je zakladateľom dnes širokej a vplyvnej online komunity FaithfulMan.com, ktorá sa orientuje na biblické učenie o manželstve a autorom kurzu Freedom Course, prostredníctvom ktorého pomáha mužom zbaviť sa závislosti od porna a celkom zvíťaziť nad sexuálnou ečistotou. Mimoriadne populárnym sa stal aj jeho podcast Faithful Life.

Knihy, ktoré jeho učenie a aktivity preslávili medzinárodne a pomáhajú ľuďom po celom svete pri budovaní manželstva podľa biblických rád, si môžete kúpiť aj v našom online-shope: „100 spôsobov, ako milovať svoju dcéru“, „100 spôsobov, ako milovať svojho syna“, „100 spôsobov, ako milovať svoju manželku“. Okrem toho je autorom ďalších titulov: „Marriage Wisdom For Her“, „Amazing Beginning Of You“, či „100 Words of Affirmation Your Wife Needs to Hear“. S manželkou Lisou, ktorá je spoluautorkou viacerých jeho kníh, žijú na severozápadnom pobreží USA, vychovali spolu osem detí. 

foto: bakerpublishinggroup.com

1 produktov Filtre
9 10

Filtre


9 10

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové