Patricia King

Patricia King

Patricia King je činorodá, vášnivá, aktívna žena plná horlivosti pre Božie veci. Rešpektovaná v oblasti prorockej a apoštolskej služby, odvážna podnikateľka, motivátorka, rečníčka a duchovná mentorka, inšpirujúca tisícky žien po celom svete.

Na šírenie Božieho Slova a viery využíva sociálne aj tradičné médiá, organizuje misie, podujatia, oddanosť Bohu vyjadruje aj prostredníctvom písania kníh. Zapája sa aj do mnohých sociálnych a charitatívnych podujatí, týkajúcich sa riešenia hladujúcich detí, obchodovania s detskou prácou atď... Všetky tieto bohaté aktivity zastrešuje kresťanská organizácia Patricia King Ministries, ktorej je zakladateľkou.

Je považovaná za jednu z vedúcich kresťanských osobností Ameriky svojej generácie, so silným prorockým duchom a darom Božej múdrosti. Označujú ju aj za „Ester dnešných dní“, ktorá búra predsudky o tom, či ženy môžu byť líderkami v cirkvi.

Pod jej službu patrí aj biblická škola Patricia King Institute. Okrem knihy „31 požehnaní pre ženy“, ktoré ponúkame našim čitateľom v slovenskom preklade napísala ďalšie úspešné knihy: „Prophetic Manifesto“ (kniha pútavých krátkych úvah, ako v novej ére Božieho Kráľovstva kráčať víťazne a úspešne), „Exposed“ (o realite čarodejníctva uprostred Cirkvi), „Decrees For Your Financial Breakthrough“ (alebo ako žiť podľa Božích finančných právd), „Spiritual Revolution“ (ako zažívať nadprirodzeno v našich životoch) a mnohé ďalšie tituly.

Foto: patriciakingministries.com

2 produktov Filtre
10 13

Filtre


10 13

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové