Rachel Hauck

Rachel Hauck

Už odmalička bolo jedným z jej najväčších snov písanie románov. Na realitu sa premenil, keď – ako sama Rachel Hauck hovorí – v roku 1993 Pán zaklopal na jej srdce so slovami, aby opustila svoje isté, dobre platené zamestnanie a svoj sen nasledovala. O tom, že Boh sa nikdy nemýli, sa presvedčila už o rok neskôr, keď napísala svoj prvý román...

Rachel tvrdí, že odjakživa najradšej rozprávala ľuďom okolo seba príbehy. Rozprávala, písala, vylievala si srdce... Aj preto jej kroky automaticky smerovali na Ohio State University, kde vyštudovala žurnalistiku. Následne niekoľko rokov cestovala v rámci svojej práce po celom svete, kde postupne zbierala inšpiráciu pre svoje budúce knihy.

Potom prišlo manželstvo, slúženie v cirkvi, vedenie chvál, koučovanie druhých ľudí pri písaní. „Každá z týchto etáp môjho života tvorí časť mozaiky mojich románov,“ vyznáva sa Rachel Hauck, majsterka v opisovaní príbehov, plných romantiky, tajomstiev, zapletených a následne prekvapivo rozväzovaných ľudských osudov, ktoré sa často stretávajú za tých najneočakávanejších okolností, na najneuveriteľnejších miestach. Ako sama hovorí, miluje, keď vidí, ako svojimi príbehmi vstupuje a prehovára do životov ľudí po celom svete. Povzbudzuje ich, aby nasledovali svoje sny: „A čo je vaším snom? Nech už je akýkoľvek, spolupracujte v jeho napĺňaní s Pánom...“

Rachel okrem písania a príbehov miluje podľa jej slov ´tón hlasu jej manžela, rodinné obedy, spoločné chvály so zborom, spoločné letné dovolenky v Tennesse, fotenie východu slnka, alebo jej mačky...´ Medzi najznámejšie a najúspešnejšie tituly Rachel Hauckovej patria aj tieto knihy z našej ponuky: Svadobné šaty – bestseller podľa New York Times, príbeh plný tajomstiev a romantických lások, krútiaci sa okolo nádherných svadobných šiat. Svadobná kaplnka - romanca medzi dvomi ľuďmi, ktorých zvedie dokopy osud rôznymi spletitými cestami. Písací stôl - jeden z najnovších titulov autorky, o hľadaní a nasledovaní našich skrytých snov.

Foto: www.rachelhauck.com

3 produktov Filtre
7 12

Filtre


7 12

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové