Sarah E. Ballová

Sarah E. Ballová

Sarah E. Ballová je americká autorka, rečníčka, blogerka a v neposlednom rade žena, ktorá prežila ťažkú duševnú chorobu, aby sa z nej s Božou pomocou dostala a mohla dnes o svojej ceste rozprávať druhým...

Sarah dlhé roky bojovala s ťažkými stavmi úzkosti, panickými atakmi, obsedanto-kompulzívnou poruchou. Keď dlhodobo nezaberali terapie ani lieky, rozhodla sa napokon nechať sa na svojej ceste uzdravenia viesť Bohom. Odovzdať mu všetko – svojho ducha, dušu, telo aj myseľ, a trpezlivo, krok po kroku nasledovať Jeho Slovo, Jeho pravdu na ceste z tmy do svetla...

Výsledkom je výnimočná kniha „Zbav sa strachu za 21 dní“, v ktorej rozpráva jej jedinečnú a úprimnú cestu s Bohom k uzdraveniu. Sarah si po týchto životných skúsenostiach vzala k srdcu, že jej službou má byť práve pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli v podobnej duševnej a emočnej temnote. Dávať im nádej, že aj pre nich je cesta von, smerom k životu bez strachu a v radosti.

Okrem mimoriadne úspešného titulu, ktorý o svojom uzdravení napísala, Sarah motivuje a pomáha aj svojím blogom, prednáškami, online kurzami. So svojským štýlom,  humorom, otvorenosťou a úprimnosťou povzbudzuje ľudí žiť nebojácne a veriť vo víťazstvo v každej situácii. Sarah má päť dní, s manželom žijú v kanadskej Alberte.

foto: thecourage.com

1 produktov Filtre
10 11

Filtre


10 11

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové