Slávka Kubíková

Slávka Kubíková

Jedna z mála slovenských autoriek, ktorej sa s úspechom a trefne podarilo osloviť veľkú časť čitateľskej obce na tému – ako v dnešnom chaotickom, technológiami prerastajúcom svete vychovávať správne deti a nezblázniť sa z toho?... Slávka Kubíková sama seba označuje ako človeka, v ktorom sa stretávajú umelecké vlohy s túžbou po exaktných analýzach, vedec aj spisovateľ. Pôsobila v biznise aj médiách, rovnako ako svet čísel ju priťahuje mágia slov, farieb, tónov.

Keď prišli do jej života deti, tieto dve stránky sa akoby prirodzene prepojili. Vznikla túžba i potreba uchopiť otázky detskej psychológie a potreby citlivo ich sprevádzať dnešným digitalizovaným svetom. Po usilovných, podrobných štúdiách a viacerých článkoch nakoniec zozbierala materiál na svoje dnes mimoriadne úspešné, do čierneho triafajúce knihy.

Okrem písania sa Slávka Kubíková venuje učeniu a prednášaniu o výchove. Je tiež zakladateľkou základoškolskej skupiny Citadela v Bratislave, ktorá chce ponúknuť deťom výchovný program celistvého vzdelávania na princípoch tradičných hodnôt, katolicizmu, všeobecného rozhľadu, morálky.   

Jej kniha Klub nerozbitných detí, ktorá  sa okamžite stretla s veľkým záujmom, rozoberá nástrahy výchovy detí v dnešnom modernom svete a hľadá východiská v rámci našich domácich reálií. Autorka na knihu nadviazala ďalším úspešným titulom Krotitelia displejov, kde sa hlbšie zaoberá problémom generácie, vyrastajúcej v digitálnej dobe. Bližšie ju predstavuje aj kniha 19 inšpirujúcich rozhovorov, kde jej meno figuruje medzi viacerými prezentovanými osobnosťami Slovenska. 

Foto: Facebook

4 produktov Filtre
11 14

Filtre


11 14

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové