Tessa Afsharová

Tessa Afsharová

Celosvetovo mimoriadne obľúbená autorka historických biblických románov Tessa Afshar sa narodila v Iráne do moslimskej rodiny, no po štúdiách v Anglicku a Spojených štátoch, kde sa napokon usadila, ako 20-ročná konvertovala na kresťanstvo. Ako sama hovorí, to navždy zmenilo jej život. Aj vďaka svojej novonadobudnutej viere sa vydala na spisovateľskú dráhu, s túžbou podeliť sa s druhými o svoju lásku k Bohu a poznanie, ako nás On miluje a verí v nás, nech sa nachádzame práve akokoľvek ďaleko od Neho...

Dnes je jej spisovateľská činnosť ovenčená mnohými prestížnymi literárnymi cenami, je viacnásobne bestsellerovou autorkou. „Nikto nedokáže nechať biblické príbehy ožívať na stránkach kníh tak, ako Tessa Afshar,“ hovorí jedna z mnohých recenzií jej impozantného literárneho diela.

Pred rozbehnutím úspešnej spisovateľskej kariéry sa v duchovnej oblasti dlhé roky venovala službe ženám a modlitebnej službe. Dnes je šťastnou a oddanou manželkou, vášnivou kuchárkou, (ako sama priznáva, má slabosť na čokoládu), rada trávi čas vo svojej záhradke.

Medzi jej najobľúbenejšie, celosvetovo známe diela patria: Anjelský chlieb – pútavý príbeh z obdobia Rímskej ríše o odvážnej žene, ktorá sa rozhodla ísť nevyšliapanými cestičkami, Zlodejka z Korintu -  román z 1. storočia, pretkaný tajomstvami, dobrodružstvom aj príbehom lásky, či Perla v piesku – atraktívne prerozprávaný biblický príbeh Rachab, za ktorý bola Tessa ovenčená Reader´s Choice Award ako za najlepší nový autor roka. Jej kniha Krajina mlčania bola v roku 2016 zvolená magazínom Library Journal za jednu z najlepších kníh roka v oblasti christian fiction.

Foto: https://tessaafshar.com

16 produktov Filtre
8 12
  • "Dakujem timu ver.sk za ustretovy pristup k zakaznikovi, rychle sluzby a poskytnute poradenstvo."
    Renata, Bratislava
  • "Dobrý deň prajem, ďakujem veľmi pekne za dodanie objednávky, aby som stihla obdarovať kolegyňu aj urobiť sebe radosť druhou knižkou. Vážim si Vašu snahu a milý prístup. Určite si niekedy ešte objednám niečo a budem Vás odporúčať ďalej. S pozdravom a úctou Marianna."
    Marianna
  • "Knihy, ktoré som si objednala, dorazili rýchlo a v nepoškodenom stave. Objednávala som už viackrát a bolo to vždy bez problémov. Určite odporúčam."
    Anna, Bratislava

Filtre


8 12

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk