Carolyn Larsen

Carolyn Larsen

Autorka mnohých úspešných a láskavých kníh pre dospelých aj pre deti, ktorá podľa vlastných slov nikdy nesnívala o tom, že raz bude známou spisovateľkou. Napriek tomu odmalička milovala knihy, slová, príbehy. Prečítala hádam všetky knihy z miestnej knižnice v malom mestečku v Missouri, nosila si ich na softbalové ihrisko, kde bola členkou športového tímu, zaspávala s nimi, čítala ich v škole, vonku.

Zlom v jej živote prišiel v šestnástich rokoch, keď sa so skupinkou kamarátov vybrali do tábora Mládeže pre Krista. Domov sa vrátila s pevným rozhodnutím v srdci, že svoj život chce venovať Ježišovi.

Odvtedy napísala viac ako 40 kníh, v ktorých sa s čitateľmi delí o svoju vieru, lásku ku Kristovi, ale aj pochybnosti, zakopnutia a boje v ťažkých časoch. Je známa najmä ako autorka série biblických príbehov pre malé dievčatá, ktorých sa predalo viac ako milión kusov.  V našej ponuke nájdete od Carolyn Larsen titul „Modlitby za moje dievčatko“ – pôvabnú knižku, plnú utešujúcich prisľúbení Boha pre jeho malé princezné.

Carolyn je tiež rečníčkou, ktorá prednášala po celom svete a zakladateľkou divadelnej skupiny Flashpoint, ktorej cieľom je povzbudzovať ženy a dievčatá k poznaniu Boha prostredníctvom tvorivého pohybu. Je matkou troch detí a babičkou štyroch vnúčat, žije s manželom v Glenn Ellyne v Illinois.

foto: carolynlarsen.com

2 produktov Filtre
8 9

Filtre


8 9

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové