Stephen Elkins

Stephen Elkins

Autor, skladateľ a hudobný producent Stephen Elkins má zjavne veľké porozumenie pre detské duše, a všetok svoj kreatívny dar vložil do toho, aby cez piesne a knižky pomáhal deťom spoznávať Boha, jeho lásku, žiť podľa jeho vôle.

O tom, že sa dokáže deťom aj ich rodičom prihovárať nesmierne originálnym jazykom, svedčí viac ako dvadsať miliónov jeho predaných CD-čiek a kníh po celom svete, v mnohých jazykoch. Je prezidentom spoločnosti Wonder Workshop, ktorá má za cieľ venovať sa vo svojej kreatívnej produkcii vedeniu detí k plnému životu s Bohom. V roku 2001 bola táto spoločnosť menovaná časopisom Billboard za piatu najvplyvnejšiu značku na svete v detskej tvorbe.

Za svoju hudobnú produkciu bol nominovaný na prestížne Grammy Awards. Otec troch detí žije spolu s manželkou Cindy v americkom Nashville. Je autorom úspešných titulov ako 5-minútová Biblia, 100 biblických príbehov, Večerné modlitby s objatím – pútavé vysvetlenie pre deti, čo je to vlastne modlitba, prečo a ako sa modliť. Nasledujem Ježiša – ako sa už v detstve inšpirovať Ježišovým charakterom a nasledovať ho.

Foto: www.tyndale.com

2 produktov Filtre
7 11

Filtre


7 11

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové