Francine Riversová

Francine Riversová

„Autori ako Riversová sú odpoveďou, prečo čitatelia po celom svete siahajú po kresťanskej fiction literatúre,“ uviedol prestížny portál o knihách Publishers Weekly na margo jedinečného fenoménu medzi kresťanskými autormi románov – Francine Riversovej. Podľa New York Times autorka, niekoľkonásobne ovenčená prívlastkom bestellerová je najlepším príkladom toho, ako úspešne skĺbiť atraktívny a úspešný literárny štýl, a zároveň cez svoje riadky priťahovať ľudí k viere v Boha.

Vyštudovala angličtinu a žurnalistiku, a hoci vždy viedla domácnosť v náboženskom duchu, obrátenie a osobný vzťah s Bohom zažila až niekoľko rokov po tom, čo už bola úspešnou spisovateľkou. Svoje verejné vyznanie lásky k Bohu prvýkrát vtesnala do úspešného románu Redeeming Love (Vykúpená láska), za ktorým nasledovali desiatky titulov, mimoriadne úspešných po celom svete aj na Slovensku.

Mnohé jej knihy, rešpektované kritikmi a milované čitateľmi, si získali prestížne literárne ceny, jej romány boli preložené do viac ako 30-tich jazykov. Dnes žije Francine so svojím manželom v Severnej Kalifornii a užívajú si život, v obklopení svojich detí a vnúčat. Medzi jej najznámejšie knihy patria: Dieťa zmierenia – sugestívny román o študentke Dynah, ktorá stojí pred nesmierne náročnou životnou križovatkou - ako sa zachovať, keď čaká nechcené dieťatko, A zaznel šofar – príbeh pastora a jeho manželky, ktorých manželstvo sa dostáva do veľkej krízy, Dielo majstra – úchvatný román o životných prešľapoch, ranách duše, ale aj veľkej láske a odpúšťaní, či jej historické diela, ktorých tak rada siaha – Istý ako úsvit a Ozvena v tme.

Foto: www.francinerivers.com

41 produktov Filtre
3 36
  • "Objednávame z ver.sk často okrem kníh aj drobné darčeky pre priateľov a rodinu. Vždy prišli v 100% stave a všetkých potešili."
    Valéria
  • "V internetovom obchodíku ver.sk vždy nájdem, čo potrebujem a s dodávkou som ešte ani raz nemala žiadny problém.""
    Maťa, Poráč
  • "Objednané knihy urobili radosť, najmä deti sa potešili a stále čítame Boh nám daroval teba. Andrea Banská Štiavnica"
    Andrea, Banská Štiavnica

Filtre


3 36

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové