Francine Riversová

Francine Riversová

„Autori ako Riversová sú odpoveďou, prečo čitatelia po celom svete siahajú po kresťanskej fiction literatúre,“ uviedol prestížny portál o knihách Publishers Weekly na margo jedinečného fenoménu medzi kresťanskými autormi románov – Francine Riversovej.

Podľa New York Times autorka, niekoľkonásobne ovenčená prívlastkom bestellerová je najlepším príkladom toho, ako úspešne skĺbiť atraktívny a úspešný literárny štýl, a zároveň cez svoje riadky priťahovať ľudí k viere v Boha.

Vyštudovala angličtinu a žurnalistiku, a hoci vždy viedla domácnosť v náboženskom duchu, obrátenie a osobný vzťah s Bohom zažila až niekoľko rokov po tom, čo už bola úspešnou spisovateľkou. Svoje verejné vyznanie lásky k Bohu prvýkrát vtesnala do úspešného románu Redeeming Love (Vykúpená láska), za ktorým nasledovali desiatky titulov, mimoriadne úspešných po celom svete aj na Slovensku.

Mnohé jej knihy, rešpektované kritikmi a milované čitateľmi, si získali prestížne literárne ceny, jej romány boli preložené do viac ako 30-tich jazykov. Dnes žije Francine so svojím manželom v Severnej Kalifornii a užívajú si život, v obklopení svojich detí a vnúčat. Medzi jej najznámejšie knihy patria: Dieťa zmierenia – sugestívny román o študentke Dynah, ktorá stojí pred nesmierne náročnou životnou križovatkou - ako sa zachovať, keď čaká nechcené dieťatko, A zaznel šofar – príbeh pastora a jeho manželky, ktorých manželstvo sa dostáva do veľkej krízy, Dielo majstra – úchvatný román o životných prešľapoch, ranách duše, ale aj veľkej láske a odpúšťaní, či jej historické diela, ktorých tak rada siaha – Istý ako úsvit a Ozvena v tme.

Foto: www.francinerivers.com


37 produktov Filtre
3 35
  • "ďakujem veľmi pekne za vašu ochotu a promptnosť, veľmi ste ma potešili. A jednu knižku : Hodina zázrakov som už stihla poslať adresátovi. Vďaka ešte raz!"
    Júlia
  • "chtěla jsem poděkovat za pohotové vybavení mé objednávky i za milé překvapení: záložku a pohlednici s povzbuzujícím veršíkem. Je to opravdu znát, že pracujete s láskou, já zas poslechla dobrou radu a nakupovala jsem srdcem:-)."
    Marianna
  • "Rýchly, ústretový a milý zákaznícky prístup nečakane zmenil obyčajný nákup na príjemný zážitok. Radosť nakupovať."
    Daniel, Bratislava

Filtre


3 35

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk