Prečítaj si z knihy: Rebeka - J. E. Smith

Pripojte sa k autorke bestsellerov Jill Eileen Smith, ktorá vypĺňa prázdne miesta okolo tajomného života Rebeky. Rebekino rozhodnutie je ťažko skúšané. Prežíva radosť z novej lásky, ale aj horkosť z nedorozumenia a zrady. Medzi ňou a Izákom sa vytvorí príliš široká priepasť na to, aby sa dala prekročiť. Dokáže dôverovať Bohu Abraháma a Izáka, že urobí most cez túto priepasť?

Prečítaj si z knihy: Vízia kresťanského Slovenska - kol. autorov

Táto kniha ponúka rozhovory s pätnástimi osobnosťami, ktoré vo svojom živote ukázali, že sú pre nich v prvom rade najdôležitejšie hodnoty pochádzajúce od Boha. Hodnoty, ako ich poznáme z Biblie a učenia Cirkvi. Ide o lásku k blížnym, pomoc druhým, ktorí sa nachádzajú v akejkoľvek zložitej situácii, spravodlivosť, lepšiu vzdelanosť, prácu pre spoločné dobro, zdravie, inovatívne podnikanie.

Prečítaj si z knihy II.: Sára - J. E. Smith

"Skutočne úžasné prerozprávanie starého a posvätného príbehu! Hoci som ho dobre poznala, nemohla som knihu Sára odložiť. J. E. Smith nás zavedie do mysle postáv v príbehu, ako bojujú so svojimi chybami, strachom a sklamaniami, vyzbrojení často len krehkou vierou. Tento príbeh o Sarai je inšpirujúcou ponukou nádeje pre všetkých." - L. Windsor

Prečítaj si z knihy: Najšťastnejší ľudia na zemi - D. Shakarian

Táto kniha hovorí o tajomstve, ktoré mnohí hľadáme a máme túžbu ho odhaliť. Napovie, ako sa človeku prihovára Duch Svätý, radí mu a sprevádza na ceste životom. Strhujúci životný príbeh Demosa Shakariana a jeho rodiny o tom, ako sa rozhodol nasledovať víziu od Boha a zmenil tým život nielen svojím najbližším, ale následne desaťtisícom ľudí po celom svete...

Prečítaj si z knihy II.: Prebuď moje srdce - E. W. Hussem

Kultúra zhonu nikdy nejde spať, ale prišla som na to, že uspáva mnohé srdcia. Robíme veci akoby popamäti so zatvorenými očami a naše srdcia si prestávajú uvedomovať dar života, Božie zázraky či krásu duše človeka, ktorý stojí pred nami. Fyzicky sme v pohybe, ale naše srdcia sú slepé voči majestátnosti Božej prítomnosti v našich životoch, vo svete...Boh nás volá k prebudeniu. A to je to, čím táto kniha môže byť pre nás: prebudením k Božej sláve.

Prečítaj si z knihy: 100 spôsobov, ako milovať dcéru - M. & L. Jacobson

Ako rozvíjať a udržiavať blízky a láskyplný vzťah so svojou dcérou? Ako môžete zotrvávať blízko jej srdca v priebehu rokov? Možno je teraz malá a ľúbi vás celým srdcom, no ako si udržať dobrý a blízky vzťah s ňou, aj keď bude staršia? Táto kniha vám poslúži ako zdroj inšpirácie, čo robiť, čo hovoriť a ako sa správať ku svojej dcére v akomkoľvek veku.

 • Prečítaj si z knihy: 100 spôsobov, ako milovať svojho syna - M. & L. Jacobson

  Aj keď možno tvrdíte, že svojho syna milujete - neznamená to, že vždy sa svojou láskou dotknete jeho srdca a zostane to v ňom po celý život. Ak ste sami počas detstva či dospievania cítili nedostatok lásky a chcete sa k svojim deťom zachovať inak alebo máte pocit, že musíte ustavične bojovať o pozornosť svojho syna so súčasnou kultúrou, táto kniha vám v tom pomôže. Naučí vás dať mu najavo, že vám na ňom záleží, a časom vytvorí medzi vami pevné puto lásky, ktoré pretrvá po celý život.

 • Zoslanie Ducha Svätého: O čom to vlastne je?

  Najbližšiu nedeľu budeme sláviť jeden z najvýznamnejších sviatkov v našom liturgickom kalendári – Zoslanie Ducha Svätého, známe aj ako Turíce. Tento sviatok nám pripomína chvíľu, kedy Duch Svätý zostúpil na apoštolov a dal im silu a odvahu šíriť evanjelium.

 • Prečítaj si z knihy: 100 spôsobov, ako milovať svoju manželku - M. Jacobson

  Páry, ktoré sa tešia skvelým manželstvám, poznajú jednoduchú pravdu: tie najlepšie manželstvá stoja na mnohých rozhodnutiach, hovoriacich skôr: "milujem ťa" ako "milujem seba". Keď dokážeme dať nášmu partnerovi prednosť, dokonca aj v maličkostiach, vtedy nachádzame skutočné naplnenie.

 • Mary Dwyn Sumbalová: Moje filipínske zápisky z geta hanby a beznádeje III.

  Siahla si na dno svojich fyzických aj psychických síl. Častokrát sa náhle rozplakala – len tak, nad obrázkami, ktoré ponúka bežný život v getách Filipín, nad osudmi detí, ktoré namiesto lásky, bezpečia, smiechu poznajú život ulice, drogy, zneužívanie, chudobu a hlad.

 • Prečítaj si z knihy: Mama, vstaň - K. K. James

  Praktickými radami na budovanie vzťahov s inými matkami, citátmi z Božieho slova a zdravou dávkou humoru vám kniha Mama, vstaň! pomôže vykročiť z režimu prežívania a vstúpiť do hojného života, ktorý Boh dáva vám aj vašej rodine.

 • Prečítaj si z knihy: Meč ducha - Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

  Pojem vnútorné uzdravenie sa stal v Cirkvi za posledné roky veľmi populárnym. Zatúžili sme po uzdravení natoľko, že sa pomaly stalo stredobodom nášho života. Túžime byť úplne vnútorne zdraví, túžime, aby sa tak stalo aj našim príbuzným. Veríme, že keď sa všetko uzdraví, príde iný život, kedy sa v tom lepšom prípade budeme môcť pustiť i do služby druhým ľuďom.

 • Prečítaj si z knihy: Služba oslobodenia - Doktrinálna komisia Medzinárodnej služby Katolíckej charizmatickej obnovy

  "Ako Cirkev veríme, že Boží Duch neustále koná. Tento dokument, ktorý prichádza v správny čas, je toho len ďalším dôkazom. Dokument kladie pevné teologické základy služby oslobodenia. Na základe toho potom predkladá zdravé pastoračné usmernenia, ktoré sa majú dodržiavať pri vykonávaní tejto služby." - Vsdp. J. S. Grob, J. C. D., pomocný biskup Chicagskej arcidiecézy (IL)

 • Tipy na darčeky pre prvoprijímajúcich a birmovancov

  Je tu čas prvých svätých prijímaní a zároveň birmoviek... Sami veľmi dobre poznáme tú dilemu, čo bude pre deti/mládež v tomto veku najlepším darčekom. Náušnice, retiazka, striebro, zlato, bicykel, peniaze.....? V dnešnej dobe sa nám ponúka tak mnoho vecí, ktoré deti zbožňujú. Jedna vec sa však nedá kúpiť ani v tom najlepšom obchode a tou je čas strávený s dieťaťom/teenagerom...

 • Prečítaj si z knihy: Meč ducha - Svetom nepremožiteľní

  "Veď kto iný premáha svet, ak nie ten, kto verí, že Ježiš je Boží Syn?" Človek potrebuje mať pevný bod, aby ho to všetko nepremohlo a nezničilo. Tým pevným bodom je Boh. On chce, aby sme mohli spoznať a veriť, že na to nie sme sami, ale že On je s nami. A že to nedokážeme vlastnou silou, ale tou jeho, ktorú nám dáva každý deň.

 • Prečítaj si z knihy II.: V člne uprostred mora - P. a R. Schwenkovci

  Ako dôverovať Bohu, ktorý nám ide v ústrety, keď okolo nás zúri búrka? "Tento príbeh naliehavo pripomína, že naša súčasná situácia nie je našou konečnou realitou a Boh je Pánom nad všetkým chaosom a utrpením!" - Candace Cameron Bure (herečka a autorka najúspešnejších titulov podľa New York Times).

 • Mary Dwyn Sumbalová: Moje filipínske zápisky z geta hanby a beznádeje II.

  Keď im pozerám do očí, vidím vystrašené ubolené deti, ktoré nedostali žiadnu lásku, a namiesto nej dostali strašne veľa zlého. Bola im vzatá ich nevinnosť už vo veľmi skorom veku. Sú citovo celkom vyhladované a sú vďačné za kúsoček čohokoľvek, čo im venujete – okuliare, dobré slovo, objatie...

 • Mary Dwyn Sumbalová: Moje filipínske zápisky z geta hanby a beznádeje

  Každého z nás si Boh povoláva a vyzbrojuje pre inú, jedinečnú službu. Kroky koučky a terapeutky Mary Dwyn Sumbalovej zaviedol tentoraz priamo do najchudobnejších ulíc Filipín, kam prišla s kusom viery a odhodlaním pomáhať deťom a mladým ľuďom s ich ťažkými traumami zo zneužívania, chorobami, závislosťami, beznádejou…

 • Prečítaj si z knihy: Prebuď moje srdce - E. W. Hussem

  "Emily Wilson Hussem sa dotýka našej túžby po tom, aby sme boli videné, počuté a milované. Ponúka jedinú odpoveď, ktorá môže naplniť túto túžbu: Boh sám. Vo svete plnom negativity vám táto kniha pripomenie, že život je krásny, môžete žiť radostne a Boh vás nikdy neopustí." (Leah Darrow, katolícka rečníčka)

 • Prečítaj si z knihy: Dcéra Edenu - J. E. Smith

  Prostredníctvom jedného skutku, pre svoju neposlušnosť Eva zistí, že svet už viac nie je dokonalé miesto. Stratí jediný domov, ktorý poznala, a s výčitkami v srdci musí čeliť neznámej budúcnosti. Stráca tiež dôveru k svojmu Stvoriteľovi a tiež k mužovi, s ktorým zdieľa svoj život. Ako vôbec prežijú bez Edenu?

 • Prečítaj si z knihy: Chytiť Vianoce - T. Blackstock

  „Kniha dokáže upútať od prvej strany, prináša vzrušujúcu zmes naháňačky, tajomstva a duchovnej pravdy. Čitatelia tejto knihy budú nadšení a po jej prečítaní spisovateľka získa určite veľa nových fanúšikov.“ – James Scott Bell, autor bestselleru Mike Romeo thrillers

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové