Od paniky ku chvále

„Biblické, praktické, otvorené… V podstate je to určené každému človeku, bez ohľadu na to, v akom bode na ceste zo zlomenosti k celistvosti sa nachádza. Mal by si to prečítať každý, kto zápasí s akoukoľvek formou duševnej choroby."

Svedectvo: V rukách Otca

Svedectvo o spoznaní Otca, ktorý sa skutočne stará.

Veľkonočná romanca

Vedela som, že od tej chvíle už môj život nebude taký ako predtým. Spoznala som Lásku. Nechala som sa ňou milovať a uverila som, že som toho napriek všetkému hodná.

Ako obnoviť svoju dušu, keď máte pocit, že prídete o rozum

Lisa Jacobson sa delí o svoje skúsenosti počas materstva, ako zvládať ťažké chvíle.

Krížová cesta a jej duchovný vplyv

Cirkev oddávna povzbudzuje pripomínať si Ježišovo utrpenie. Zastavenia krížovej cesty nám k tomu vynikajúco slúžia. Pripomínanie a predstavovanie si Ježišovho umučenia, rozjímanie nad ním, nás vedie do hĺbky viery a do väčšej vďačnosti voči nemu.

Mary Špesová: Naša viera nás ženie byť súčasťou širšej duchovnej rodiny

Už tento piatok, 8. apríla, sa v priestoroch Spoločenstva Martindom uskutoční stretnutie s názvom Spoznaj Martindom. Mary Špesová, ktorá má na starosti službu novým členom v Spoločenstve Martindom, porozprávala o tom, čo všetko sa na tomto stretnutí ľudia dozvedia, prečo je dôležité patriť do spoločenstva a aj o tom, ako naše spoločenstvo prežilo čas pandémie.

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové