Prečítaj si z knihy: Najšťastnejší ľudia na zemi - D. Shakarian

Táto kniha hovorí o tajomstve, ktoré mnohí hľadáme a máme túžbu ho odhaliť. Napovie, ako sa človeku prihovára Duch Svätý, radí mu a sprevádza na ceste životom. Strhujúci životný príbeh Demosa Shakariana a jeho rodiny o tom, ako sa rozhodol nasledovať víziu od Boha a zmenil tým život nielen svojím najbližším, ale následne desaťtisícom ľudí po celom svete...

Prečítaj si z knihy II.: Prebuď moje srdce - E. W. Hussem

Kultúra zhonu nikdy nejde spať, ale prišla som na to, že uspáva mnohé srdcia. Robíme veci akoby popamäti so zatvorenými očami a naše srdcia si prestávajú uvedomovať dar života, Božie zázraky či krásu duše človeka, ktorý stojí pred nami. Fyzicky sme v pohybe, ale naše srdcia sú slepé voči majestátnosti Božej prítomnosti v našich životoch, vo svete...Boh nás volá k prebudeniu. A to je to, čím táto kniha môže byť pre nás: prebudením k Božej sláve.

Prečítaj si z knihy: 100 spôsobov, ako milovať dcéru - M. & L. Jacobson

Ako rozvíjať a udržiavať blízky a láskyplný vzťah so svojou dcérou? Ako môžete zotrvávať blízko jej srdca v priebehu rokov? Možno je teraz malá a ľúbi vás celým srdcom, no ako si udržať dobrý a blízky vzťah s ňou, aj keď bude staršia? Táto kniha vám poslúži ako zdroj inšpirácie, čo robiť, čo hovoriť a ako sa správať ku svojej dcére v akomkoľvek veku.

Prečítaj si z knihy: 100 spôsobov, ako milovať svojho syna - M. & L. Jacobson

Aj keď možno tvrdíte, že svojho syna milujete - neznamená to, že vždy sa svojou láskou dotknete jeho srdca a zostane to v ňom po celý život. Ak ste sami počas detstva či dospievania cítili nedostatok lásky a chcete sa k svojim deťom zachovať inak alebo máte pocit, že musíte ustavične bojovať o pozornosť svojho syna so súčasnou kultúrou, táto kniha vám v tom pomôže. Naučí vás dať mu najavo, že vám na ňom záleží, a časom vytvorí medzi vami pevné puto lásky, ktoré pretrvá po celý život.

Prečítaj si z knihy: 100 spôsobov, ako milovať svoju manželku - M. Jacobson

Páry, ktoré sa tešia skvelým manželstvám, poznajú jednoduchú pravdu: tie najlepšie manželstvá stoja na mnohých rozhodnutiach, hovoriacich skôr: "milujem ťa" ako "milujem seba". Keď dokážeme dať nášmu partnerovi prednosť, dokonca aj v maličkostiach, vtedy nachádzame skutočné naplnenie.

Prečítaj si z knihy: Mama, vstaň - K. K. James

Praktickými radami na budovanie vzťahov s inými matkami, citátmi z Božieho slova a zdravou dávkou humoru vám kniha Mama, vstaň! pomôže vykročiť z režimu prežívania a vstúpiť do hojného života, ktorý Boh dáva vám aj vašej rodine.

 • Prečítaj si z knihy: Meč ducha - Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

  Pojem vnútorné uzdravenie sa stal v Cirkvi za posledné roky veľmi populárnym. Zatúžili sme po uzdravení natoľko, že sa pomaly stalo stredobodom nášho života. Túžime byť úplne vnútorne zdraví, túžime, aby sa tak stalo aj našim príbuzným. Veríme, že keď sa všetko uzdraví, príde iný život, kedy sa v tom lepšom prípade budeme môcť pustiť i do služby druhým ľuďom.

 • Prečítaj si z knihy: Služba oslobodenia - Doktrinálna komisia Medzinárodnej služby Katolíckej charizmatickej obnovy

  "Ako Cirkev veríme, že Boží Duch neustále koná. Tento dokument, ktorý prichádza v správny čas, je toho len ďalším dôkazom. Dokument kladie pevné teologické základy služby oslobodenia. Na základe toho potom predkladá zdravé pastoračné usmernenia, ktoré sa majú dodržiavať pri vykonávaní tejto služby." - Vsdp. J. S. Grob, J. C. D., pomocný biskup Chicagskej arcidiecézy (IL)

 • Tipy na darčeky pre prvoprijímajúcich a birmovancov

  Je tu čas prvých svätých prijímaní a zároveň birmoviek... Sami veľmi dobre poznáme tú dilemu, čo bude pre deti/mládež v tomto veku najlepším darčekom. Náušnice, retiazka, striebro, zlato, bicykel, peniaze.....? V dnešnej dobe sa nám ponúka tak mnoho vecí, ktoré deti zbožňujú. Jedna vec sa však nedá kúpiť ani v tom najlepšom obchode a tou je čas strávený s dieťaťom/teenagerom...

 • Prečítaj si z knihy: Meč ducha - Svetom nepremožiteľní

  "Veď kto iný premáha svet, ak nie ten, kto verí, že Ježiš je Boží Syn?" Človek potrebuje mať pevný bod, aby ho to všetko nepremohlo a nezničilo. Tým pevným bodom je Boh. On chce, aby sme mohli spoznať a veriť, že na to nie sme sami, ale že On je s nami. A že to nedokážeme vlastnou silou, ale tou jeho, ktorú nám dáva každý deň.

 • Prečítaj si z knihy II.: V člne uprostred mora - P. a R. Schwenkovci

  Ako dôverovať Bohu, ktorý nám ide v ústrety, keď okolo nás zúri búrka? "Tento príbeh naliehavo pripomína, že naša súčasná situácia nie je našou konečnou realitou a Boh je Pánom nad všetkým chaosom a utrpením!" - Candace Cameron Bure (herečka a autorka najúspešnejších titulov podľa New York Times).

 • Prečítaj si z knihy: Prebuď moje srdce - E. W. Hussem

  "Emily Wilson Hussem sa dotýka našej túžby po tom, aby sme boli videné, počuté a milované. Ponúka jedinú odpoveď, ktorá môže naplniť túto túžbu: Boh sám. Vo svete plnom negativity vám táto kniha pripomenie, že život je krásny, môžete žiť radostne a Boh vás nikdy neopustí." (Leah Darrow, katolícka rečníčka)

 • Prečítaj si z knihy: Dcéra Edenu - J. E. Smith

  Prostredníctvom jedného skutku, pre svoju neposlušnosť Eva zistí, že svet už viac nie je dokonalé miesto. Stratí jediný domov, ktorý poznala, a s výčitkami v srdci musí čeliť neznámej budúcnosti. Stráca tiež dôveru k svojmu Stvoriteľovi a tiež k mužovi, s ktorým zdieľa svoj život. Ako vôbec prežijú bez Edenu?

 • Prečítaj si z knihy: Chytiť Vianoce - T. Blackstock

  „Kniha dokáže upútať od prvej strany, prináša vzrušujúcu zmes naháňačky, tajomstva a duchovnej pravdy. Čitatelia tejto knihy budú nadšení a po jej prečítaní spisovateľka získa určite veľa nových fanúšikov.“ – James Scott Bell, autor bestselleru Mike Romeo thrillers

 • Prečítaj si z knihy II.: Moc obyčajného skutku - D. Macomber

  Táto úžasná zbierka skutočných príbehov a motivujúcich posolstiev vás poteší a zároveň prekvapí. Pri jej čítaní sa na vlastné oči presvedčíte, že darovanie času, povzbudenia, nádeje, smiechu, modlitby, služby, prejavenie pohostinnosti či odpustenia často mení život nielen príjemcovi týchto darov, ale aj ich darcovi. Stačí jeden obyčajný skutok.

 • Najlepšie vianočné darčeky 2023 pre deti od Ver.sk

  Koniec roka s rozžiareným vianočným stromčekom je pre rodičov výzvou, aby ustáli ten komerčný ošiaľ všade okolo a pripravili pre svoje deti Vianoce, naplnené skutočnou podstatou najkrajších sviatkov roka... Nechajte sa inšpirovať niekoľkými sviatočnými tipmi z ponuky Ver.sk.

 • Prečítaj si z knihy: Princ a márnotratník

  Všetkým, ktorí túžia po zmierení, obnove a vykúpení. Pamätajte, že Boh, ktorý vás miluje, to chce tiež. Odpustiť niekomu si vyžaduje mať len ochotné srdce a povedať jednu modlitbu. Nech vám tento príbeh dodá nádej v Boha, ktorý dokáže zachrániť každú situáciu, dokonca aj tú najnemožnejšiu.

 • Prečítaj si z knihy: 9 dní za posilnenie našej viery

  Je pravda, že niekedy prechádzame ťažkými a bolestivými okolnosťami, s ktorými je zložité sa vyrovnať. Navyše často prežívame vlastnú krehkosť a slabosť. Ak však svoje ťažkosti, vrátane osobných obmedzení, prežívame s vierou, ak sa v úplnej dôvere vložíme do Božích rúk, potom sa ON – Boh postará o nás a o všetko ostatné v našom živote.

 • Prečítaj si z knihy: Minútové modlitby na upokojenie mysle

  Boh čaká na nás, kedy sa zastavíme a začneme sa modliť aj uprostred našich obáv. Boh je pripravený na túto výzvu. Uvoľní našu ustarostenú myseľ a vytvorí medzi nami a ním pevnú niť pokojnej komunikácie, bez ohľadu na to, aké sú naše okolnosti.

 • Prečítaj si z knihy: 9 dní za nájdenie vnútorného pokoja

  „Pokoj vám zanechávam, svoj pokoj vám dávam. Ale ja vám nedávam, ako svet dáva. Nech sa vám srdce nevzrušuje a nestrachuje.“ (Jn 14, 27)

 • Prečítaj si z knihy: Pápež František - Srdce nám hovorí o Bohu

  "Rob to tak ako Boh: staň sa človekom!" Katechézy pápeža Františka o rozlišovaní nám ponúkajú skvelé učenie na tému, ako prežívať každý deň vo svetle Slova tak, aby sa z nás stali ľudia. (Arturo Sosa Abascal, generálny predstavený SJ)

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové