Liečiteľ mi nepomohol... Našiel som však východisko

Skúsenosť, ako ľahko a rýchlo môže človek spadnúť do katastrofálnych problémov a ťažkostí, keď hľadá pomoc a u nepriateľa, u Zlého tohto sveta, ktorý svojimi zvodmi láka ľudí.

Ružencová skratka alebo Sväté fatimské deti

Blíži sa nám sviatok Fatimskej Panny Márie. Z mnohých strán neustále počúvame o jej zjaveniach. I nedávno sme si ich pripomenuli, keď pápež František zasvätil Rusko a Ukrajinu tak, ako si to priala práve Panna Mária vo Fatime.

Z denníka

Temnota a tma má jednu veľmi desivú schopnosť: kričí tichom a znásobuje strach. A hoci nedokážem prinútiť Slnko vyjsť skôr, než nadíde ráno, rozhodla som sa škrtnúť zápalkou a začať spievať.

Plná milosti

Mám rada svoju priateľku Máriu a v niektorých veciach by som chcela mať postoj viac podobný tomu jej.

O túžbach a predstavách

Dovoľ Bohu vyplniť túžby tvojho srdca. A nechaj sa prekvapiť spôsobom a časom. Mne to funguje lepšie než tie moje predstavy.

Knižná novinka: Má pomoc Afrike zmysel?

Tomáš Horváth spracoval svoje náročné i vtipné príhody do knižnej podoby a príbehy doplnil o aktuálne dáta z afrického kontinentu. Text doprevádzajú jeho fotografie z rôznych rokov a krajín subsaharskej Afriky.

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové