Poďakovanie pre Sheri Rose Shepherd

Poďakovanie pre Sheri Rose Shepherd

Magazín Ver.sk 09.05.2019 2 minúty na prečítanie

Vzácne ženy, mamy, manželky, dievčatá, slečny, dcéry... jednoducho, milované princezné :).

Mnohé z vás ste čítali knihy od spisovateľky Sheri Rose Shepherd. Určite vám rukami prešli tituly ako Milovanej princeznej, Poklad milovanej princeznej, Milovanej princovej neveste, či detské knihy Malej milovanej princeznej, Mocnému bojovníkovi, alebo Biblicképríbehy pre nádhernú milovanú Princeznú.

Dostali sme od vás veľa pozitívnej spätnej väzby o tom, aký dopad mali tieto knihy na vaše životy a na vzťah s Bohom, ktorý sa práve skrze ne obnovoval. Veľmi nás to tešilo a stále teší a zároveň povzbudzuje v našej práci prinášať vám len to najlepšie.

Spisovateľka skrze svoj vzťah s Bohom priniesla aj na Slovensko mnoho požehnania a slobody. V poslednom čase Sheri prechádza ťažším časom, lieči sa z rakoviny. U nás, vo Ver.sk, sme rozmýšľali o tom, ako jej tento čas liečby spríjemniť a ako ju povzbudiť, a napadla nám jedna vec. 

Radi by sme jej poslali kyticu kvetov ako poďakovanie za jej prácu a za jej život a zároveň by sme veľmi radi k tejto kytici priložili ako darček vaše osobné poďakovania a krátke svedectvá o tom, ako vám pomohli jej knihy a prečo boli pre vás dôležité.

Na to však potrebujeme vašu pomoc. Ak by ste chceli vyjadriť Sheri svoje poďakovanie alebo napísať krátke svedectvo - max 3 - 4 vety - v slovenčine alebo v angličtine, posielajte ich, prosím, na našu adresu podakovanie@ver.sk.

My všetko spracujeme, preložíme a pošleme Sheri spolu s kyticou kvetov ako poďakovanie od nás zo Slovenska :). Vopred ďakujeme za vašu ochotu a tešíme sa na to, čo nám napíšete.

Tím Ver.sk

Čo ďalšie ťa chytí za srdce?

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk