...nakupujte srdcom
knihy, hudbu, filmy
a záplavu ďalšieho tovaru


kosik

Položiek: 0
Hotline / Po-Pia 9:00 - 16:00
+421 908 784 920
0.00 €


VYHĽADAŤ
-20%
bestseller

Za každú cenu Čeliť svojim strachom zomierať svojim snom a žiť naplno

Cena 7.92 Eur
Bežná cena 9.90 Eur
Množstvo

Popis
Čo by ste robili, ak by sa vám zrútil životný sen? Je vôbec ešte dnes Biblia aktuálna? Dá sa žiť podľa jej princípov? Príbeh bratov Benhamovcov inšpiruje a povzbudzuje ľudí po celom svete. Avšak ich životný príbeh nie je len o podnikaní. Je tiež o životných pádoch a predovšetkým o hľadaní Boha a počúvaní Jeho hlasu. A o to v živote ide. Inokedy musíme čeliť svojim strachom. A o to v živote tiež ide. Priniesť Jeho princípy tam, kde sa nachádzame, ZA KAŽDÚ CENU, Toto skvelé čítanie, ktoré veľakrát pobaví vtipným "doťahovaním sa" dvoch bratov, vás prenesie do sveta, kde ide naozaj o veľa. Kniha má farebnú prílohu s fotkami zo života autorov.


Autor: Benhamovci David a Jason

Strany: 250

Formát: 23,5 x 15,5

Väzba: mäkká

Jazyk: slovenský

Vydavateľstvo: Christian Project Support, s.r.o.

Recenzie / hodnotenia Priemerné hodnotenie    5   
 
Lenka Vančová (pridané 2016-06-06) Hodnotenie    5   
Držím v ruke knižkku Za každú cenu čeliť svojim strachom, zomierať svojim snom a žiť naplno, ktorú napísali bratia Benhamovci David a Jason. Som veľmi rada, že som mala možnosť prečítať si práve túto knižku. Bola som opäť raz prinútená zastaviť sa, bola som prinútená viac premýšľať a začať svoj život žiť s nadšením a naplno. Benhamovci sú pre mňa skvelým povzbudením, že sa nemusím báť stáť si za svojimi hodnotami, za svojim presvedčením. Že sa nemusím báť pádu a zlyhania. Že s odvahou môžem opäť vstať. Boh vie všetko premeniť na dobrú a veľkú vec. Páči sa mi, že Benhamovci sa vedia správne, čestne a s odvahou postaviť životu čelom za každú cenu pod Božím velením.
 
Zuzana Pavlínyiová (pridané 2015-12-28) Hodnotenie    5   
Vrelo odporúčam, motivuje žiť naozaj pre Boha a s Bohom každý deň a naozaj, nie len ako sa nám to práve hodí alebo páči.
 
 
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si kúpili aj ...
-7%
bestseller
kniha
4.90 €
4.56 €

-30%
bestseller
kniha
10.90 €
7.63 €

-7%
bestseller
13.20 €
12.28 € 
Prihlásenie