Meč Ducha - Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

Meč Ducha - Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

Ruženka Dvorščáková 03.05.2021 2 minúty na prečítanie

Keď sa minulý rok svet ocitol v karanténe, mnohé koncerty, predstavenia, ale aj konferencie sa presunuli do online sveta. Z pohodlia vlastnej obývačky sa tak už viac ako 365 dní môžeme dostať na nespočetné množstvo podujatí. Jedným takým podujatím bola konferencia Meč Ducha, ktorú v októbri 2020, organizovalo Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina. Traja spíkri - Mário Tomášik, Michal Steiner a Soňa Jančíková – v niekoľkých vstupoch previedli účastníkov témami ako Boží plán pre nás, nástrahy, ktorým čelíme, či kľúče k uzdraveniu a pod. Ak ste si konferenciu nechceli pozrieť, ale zaujíma vás, ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu, máte dve možnosti. Vstupenku do jej archívu si ešte stále môžete kúpiť na webe spoločenstva. To je tá prvá možnosť. Druhou je zakúpenie si knihy s rovnomenným názvom – Meč Ducha - Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu, ktorá vznikla pri príležitosti konferencie.

Túto publikáciu rozdelili autori do štyroch častí: Identita, Boh chce vzťah, Mýty a Vytrvaj. V každej nájdete niekoľko kapitol, nazvime ich vyučovania, už spomenutých rečníkov a ešte jedného autora – Richarda Štefáka, ktorý sa ale na konferencii predstavil v pozícii vedúceho diskusie.

Kniha Meč Ducha nie je hrubá a číta sa rýchlo. Bonusom je krátke zhrnutie toho najdôležitejšieho na konci každej kapitoly. Autori sami hovoria, že v nej nájdete návod, ako sa s Božou pomocou a vlastným úsilím vymaniť zo života, ktorý pre nás nie je určený. A tiež praktické tipy a postupy, ako vyjsť z ubližujúcich vecí v našich životoch. Verím, že keď si ju prečítate aj vy, budete s nimi súhlasiť.

Ruženka Dvorščáková

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk