Prekvapivo romantické nápady na darčeky pre muža, ktorého milujete

Prekvapivo romantické nápady na darčeky pre muža, ktorého milujete

Magazín Ver.sk 24.11.2021 5 minút na prečítanie

Napísala: Lisa Jacobson

Hľadáte romantický darček pre svojho jedinečného manžela? Tu je niekoľko nápadov na skvelý darček.

My sme obaja beznádejní romantici. Môj manžel a aj ja. Stále ma baví hľadať pre neho dokonalý romantický darček.

Hoci si obaja uvedomujeme, že je to len málo, no vzájomné obdarovanie považujeme za istý druh lepidla, ktorý spája naše dve srdcia.

Robíme to stále. Ešte aj po všetkých tých rokoch. Aj keď si uvedomujeme, že tak trochu kráčame proti prúdu sveta, v ktorom žijeme.

Stále oslavujeme, ako mladá zamilovaná dvojica – a po ôsmych deťoch, viac ako dvoch desaťročiach spoločného života – máme čo oslavovať.

On to má so mnou trochu ľahšie. Čokoláda, kvety, knihy, šperky. A to ma napadlo len tak narýchlo.

Ale nájsť niečo „zúfalo romantické“ pre neho? To je už iná záležitosť.

Vždy mi hovorí: „Netráp sa nad tým, aj tak nič nepotrebujem.“ Ale nie je to veľmi zábavné! Ako by sme sa mohli „vzájomne obdarovať“ ak by dával darček len jeden z nás?

Takže v priebehu rokov som dostala pár dobrých nápadov na darčeky, ktoré sa mu skutočne páčili – a to oveľa viac, ako si pravdepodobne myslel. Veci, ktoré by si sám pre seba nekúpil, ale potešil sa z nich.

Prekvapivo romantické darčeky.

Dnes by som sa s vami chcela podeliť o tieto svoje nápady…

Nápad na romantický darček


1. Lasserový premietač nočnej oblohy na stenu

Ste pripravení spať pod hviezdami ... vo svojej vlastnej izbe? Toto je moderná vecička pre vaše romantické hviezdne večery.


2. Veľká nástenná mapa sveta

Či už váš manžel niekedy cestoval - alebo by niekedy chcel cestovať - táto mapa na jeho stene by mohla byť pre neho zábavná. Možno by sa vám dvom mohlo spolu snívať o miestach, ktoré ste navštívili, alebo kam by ste spoločne chceli ísť. Veľmi romantický darček!


3. Dobrá kresťanská kniha

Moc manželových modlitieb. Otec a syn, Otec a dcéra.

Darček pre mužov, ktorým záleží na svojej rodine. 


4. Obrázok s názvom Náš prvý bozk

(Vkusný maľovaný obraz dvojice s dátumom a menami.) Možno si to myslím len ja, ale toto je neuveriteľne romantický darček. Neviem, ako vy, ale my si OBAJA veľmi dobre pamätáme prvý bozk. Tak dobre, ako keby to bolo včera (hoci to bolo už pekných pár rokov dozadu!) Úžasný spôsob, ako si pripomenúť túto jedinečnú chvíľu. 


Ďalšie romantické darčeky


5. Značkový toaletný set pre muža

Obľúbená značka môjho manžela je Bend Soap and Co. Balíček, ktorý som mu kúpila obsahoval dva kusy mydla, jedno s vôňou borovice a druhé s vôňou eukalyptu. V balení bol tiež pridaný balzam na pery bez vône, pretože hlavne vo veľkej zime môže byť užitočný.


6. Ručne vyrábané sviečky

Či už ťahá v práci neskoro do večera alebo musí ísť do práce skôr – príjemná vôňa sviečky dokonale zahreje pracovný priestor vášho muža. Vôňa smreka, jablčného muštu alebo iná obľúbená vôňa, ktorá mu bude pripomínať domov. Kúpou ručne vyrábaných sviečok často krát podporíte aj mnohé dobré projekty na pomoc ľuďom.


7. Luxusná sada na holenie

Môj manžel má bradu a fúzy, no ak by nemal? Aj tak by som pre neho chcela tuto vecičku. Je to oveľa romantickejší darček ako keby som mu kúpila jednorázové žiletky. Možno by si to sám nikdy nekúpil, ale ak mu by ste mu to kúpili vy….. ? Môže ho to potešiť!


8. Sada na bradu – balíček

Môj manžel nosí bradu už mnohé roky. Takže inklinujem k takýmto darčekom. Sadu, ktorú som mu kúpila obsahovala: Organický balzam na bradu, Organický olej na bradu, Organický šampón na bradu, hrebeň na bradu z dreva a ako darček bolo k sade pridané Organické telové mydlo. Bol to skutočne dobrý darček a skutočne pekne voňal!


9. Sada na grilovanie

Keď som čítala recenzie pre sadu na grilovanie, jeden pán uviedol: „Jeden z mojich obľúbených darčekov od manželky!“ Ja som manželovi kúpila sadu, ktorá obsahovala 20 základných nástrojov na grilovanie: kuchárska špachtľa, grilovacie kliešte, vidlica s digitálnym meraním teploty, silikónová kefa, štyri páry držiakov na kukuricu, päť na prípravu špízov, čistiaca kefa s extra hlavicou – všetky diely boli zabalené v kufríku z hliníka - ideálne na doma aj na cesty.


Romantické nápady na darčeky pre dobrodružstvo


10. Cestovateľský zápisník z pravej kože

Bola som veľmi zvedavá, či tento obľúbený darček stratil hodnotu nástupom digitálnych technológií, ale keď som sa na to opýtala mužov? Tak všetci dali palce hore pre tento výber! Zjavne je to nadčasový darček, ktorý by si pravdepodobne žiaden muž nekúpil, ale možno tajne túži mať jeden pre seba.


11. Vypaľovačka do dreva

Tento produkt mal na internete tak veľmi veľa 5 hviezdičkových recenzií, že som sa rozhodla to vyskúšať. Veľmi rýchle som pochopila, prečo sa to všetkým tak páčilo. Ak hľadáme darček pre muža, ktorý „má všetko“ … tak tento darček víťazí. Aké cool, ak si môžete do dreva (alebo na steak) vypáliť svoju vlastnú značku!


12. Sada na prípravu pikantných omáčok

Najskôr som si myslela, že je to vhodný darček len pre môjho manžela, ale keď som spomenula tento nápad pred priateľkami? Mnohé z nich povedali, že aj ich manžel by sa takémuto darčeku potešil. Sada, ktorú som kúpila ja obsahovala všetko potrebné na prípravu siedmych fliaš s rôznymi pikantnými omáčkami, boli tam priložené aj recepty. Všetky sa dajú urobiť doma!


13. Peňaženka

Svojmu manželovi som kúpila výbornú peňaženku, ktorá vyzerala skvele a bola úplne odolná, navyše tenká. Peňaženka, čo vydrží všetko: vypadnutie z auta, spadnutie do oceánu, prežije ak ju operiete a vysušíte, alebo ak zostane vonku na daždi… Všetko. Navyše ňou dokážete otvoriť pivovú fľašu.


14. Športové náramkové hodinky

Ja by som si vybrala perlový náhrdelník, ale on… ? Náramkové hodinky sa mi videli ako niečo podobné. Vybrala som dizajnové hodinky, ktoré komunikovali „dobrodružstvo“ a „výzvu“ všetko v jednom za rozumnú cenu.

Takže, tu je to… niekoľko nápadov na romantický darček pre muža, ktorého milujete.

Veľa požehnania

Lisa Jacobson

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové