Čo darovať na Vianoce 2021?

Čo darovať na Vianoce 2021?

Magazín Ver.sk 30.11.2021 4 minúty na prečítanie

Už sa blížia najkrajšie sviatky roka s ním sa zväčšuje aj naša túžba urobiť radosť najbližším. Čo by ich potešilo? Nie je nad pokojnú atmosféru, ku ktorej svojim dielom prispieva každý z nás. Tento pokoj zázračne prichádza a berie svoju moc z jedného konkrétneho dieťaťa, ktoré prišlo na tento svet pred dvetisíc rokmi. Moc Božieho pokoja nevyprcháva s časom, ale práve naopak. Čím viac sú pre nás Vianoce o pripomenutí narodenia Ježiša Krista, tým jeho pokoj prichádza intenzívnejšie a napĺňa naše životy. Túto radosť prejavujeme našimi darmi, ktoré sú predzvesťou daru večného života, ktorý má Boh pripravený pre každého z nás.

Aj v našom e-shope a vydavateľstve vidíme, že knihy sú stále najbežnejším a bezkonkurenčným darom. Tráviť zimný alebo letný večer pri dobrej knihe bez mobilu a TV je povznášajúce pre nášho ducha. Každý rok prichádzajú na náš trh skvelé novinky, ktoré prinášajú dobré kresťanské vydavateľstvá. Tento článok prináša pár tipov na výborné a hodnotné darčeky.

Pre ženu

Obľúbená Sheri Rose Shepherd prichádza zo svojou novou knihou. Vo Ver.sk sme si ako obyčajne dali záležať na skvelých fotkách. Tentokrát grafiku spracovávala Katka Regásová zo Spoločenstva Martindom za výraznej pomoci a konštruktívnej kritiky žien pracujúcich vo Ver.sk

https://www.ver.sk/produkt/1100066972/milovanej-princeznej-bojovnicke

 

Aké by to boli Vianoce bez knihy od Francine Riversovej, jednej z najobľúbenejších spisovateliek kresťanskej beletrie na Slovensku?

https://www.ver.sk/produkt/1100067504/rodokmen-milosti


Doba pandémie pokračuje, nech nás to ale neoberá o radosť. Donna Maltese napísala knihu v čase pandémie a jej slová v kombinácii s Božím slovom, prinášajú pokoj do našich životov.

https://www.ver.sk/produkt/1100065751/menej-strachu-viac-modlitby


Kalendár na rok 2022. Ako bonus tri darčekové pohľadnice. Na stole bude dotvárať peknú atmosféru vašej izby, kancelárie alebo kuchyne. A miesta na zapisovanie je naozaj dosť.

https://www.ver.sk/produkt/1100066403/kalendar-martindom-2022-nova-milost


Každá mame potrebuje chvíľu oddych. Prečo nie s Božím slovom, ktoré vie občerstviť náš život?

https://www.ver.sk/produkt/1100060518/minutove-modlitby-pre-mamy


Ženy majú veľa otázok. Tu sú však aj odpovede na každý deň na najdôležitejšie otázky žien. Odpovede sú inšpirované Bibliou, ktorá je meradlom nášho života.

https://www.ver.sk/produkt/1100015812/365-otazok-v-dusi-zeny


Beletria od Kristi Ann Hunterovej vás prenesie do regentského Anglicka, kde sa odvíja príbeh vikomta Hudsona a slečny Bianci.

https://www.ver.sk/produkt/1100067467/kto-ziska-vikomta


Opäť sme vo Ver.sk niečo vymysleli a našli naozaj skvelú spisovateľku Eileen Smithovú, ktorá píše výnimočné a beletrizuje príbehy z Biblie. Svojim životom sa ponorila do štúdia biblických reálií a tak nám prináša naozaj výborný príbeh Abrama a Sarai. Ako prvú z jej kníh prinášame Sáru.

Pre deti a mládež

Stovečkovo poznajú deti z TV LUX. Verka a Gusto im prinášajú radosť aj poučenie.

https://www.ver.sk/produkt/1100067746/stoveckovo


Manga mesiáš je kreslený komix o Ježišovi Kristovi, ktorý nakreslili japonskí ilustrátori. Tento spôsob kreslenie pozná takmer každé dieťa a mladý.

https://www.ver.sk/produkt/1100004829/manga-mesias-biblia


Tvorivá Biblia pre deti s ktorou si budú deti vyfarbovať, spájať body a hľadať rôzne predmety, zároveň im z nej môžeme čítať príbehy o Bohu a jeho konaní.

https://www.ver.sk/produkt/1100015813/tvoriva-biblia-pre-deti


Vynikajúca knihy od Louie Giglia a peknými kresbami a zaujímavými informáciami o stvorenom svete.

https://www.ver.sk/produkt/1100063315/nas-boh-je-uzasny


Deti zisťujú, že obyčajné mestečko, v ktorom bývajú, nie je ani náhodou obyčajné. V skutočnosti rodina stojí v srdci obrovskej záhady, ktorá navždy zmení ich životy – a ich svet. 

https://www.ver.sk/produkt/1100067052/na-brehu-temneho-mora


Mimi a Líza je hodnotná kniha, ktorá učí deti k citlivosti voči slabším a zároveň im prinesie poučenie na rôzne témy, ktoré spolu v príbehu prežívajú dve dievčatá - jedna zdravá a druhá nevidiaca.

https://www.ver.sk/produkt/1100067444/mimi-a-liza-zahrada


Chválonožky

Ponožky s peknými obrázkami a evanjelizačným posolstvom. Vždy sa zídu a poriadna kopa. Aj vy máte doma pračku, ktorá žerie ponožky?

https://www.ver.sk/kategoria/oblecenie/ponozky-chvalonozky?#sort=date&stock=1&price=5%2C8&count=24


Vankúše

Produkt od Ver.sk, vyrobený na Slovensku. Ešte sme nevideli dieťa, ktoré by tie milé vankúše nechcelo objať, keď ich zbadá.

https://www.ver.sk/vyhladavanie?query=vank%C3%BA%C5%A1e&stock=0


Pre všetkých

Kniha

Beletrizovaný príbeh Ježiša Krista z očami jeho učeníkov. Aký bol Peter predtým ako sa stretol s Ježišom? Čo tak Jakub, Ján? Alebo Mária Magadaléna a Matúš, ktorí boli ďaleko od Boha? Ježiš ich však našiel a vlial im novú nádej do života. Výnimočné spracovanie od Jerryho B. Jenkinsa vás priblíži k Ježišovi.

https://www.ver.sk/produkt/1100067074/vyvoleni-1-diel-zavolal-som-ta-po-mene


Zápisníky

Keby som mohol kúpil by som ich všetky. To sú najkrajšie zápisníky na Slovensku v našej Ver.sk ponuke.

https://www.ver.sk/kategoria/darceky-a-doplnky/zapisniky-krestanske


Hrnčeky

Keby som mohol kúpil by som ich všetky. To sú najkrajšie hrnčeky na Slovensku v našej Ver.sk ponuke.

https://www.ver.sk/vyhladavanie?_=1638196795448&price=4%2C30&query=hrn%C4%8Deky&sort=relevance&stock=0?query=hrn%C4%8Deky#sort=relevance&stock=0&price=4%2C30&count=24


Pre muža

Veľmi zaujímavé rozhovory s pätnástimi osobnosťami kresťanského Slovenska. Slovensko nie je iba o politikoch, ale aj o podnikateľoch, lekároch, občianskych aktivistoch. Ako bude na Slovensku o desať alebo dvadsať rokov?

https://www.ver.sk/produkt/1100066469/vizia-krestanskeho-slovenska

Podrobná kniha mapujúca mužský strach, ktorá ide na podstatu a do hĺbky. Čo všetko sa za ním skrýva?

https://www.ver.sk/produkt/1100066446/muzsky-strach


Dôležité tipy ako prejavovať lásku a blízkosť svojmu synovi. Odskúšané v praxi. Nie je treba veľa slov, stačí začať konať a vzťah so synom dostane nové impulzy.

https://www.ver.sk/produkt/1100063732/100-sposobov-ako-milovat-svojho-syna


Svet našich dcér je rovnako záhadný ako svet manželiek. Ale táto kniha vám pripomenie, čo je pre ne dôležité. Čo v žiadnom prípade netreba zanedbať, aby sme zostali dobrými otcami.

https://www.ver.sk/produkt/1100014615/otec-a-dcera


Tak hádam sme vám pomohli trochu sa zorientovať v aktuálnej ponuke kresťanských kníh a produktov. Ale keby ste hľadali niečo ďalšie, nebojte sa kliknúť do obchodu Ver.sk, lebo existujú „KNIHY, KTORÉ MENIA ŽIVOTY.

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové