...nakupujte srdcom
knihy, hudbu, filmy
a záplavu ďalšieho tovaru


kosik

Položiek: 0
Hotline / Po-Pia 9:00 - 16:00
+421 908 784 920
0.00 €


VYHĽADAŤ
 • 25 jan

  TOP 10 predajnosti v roku 2017

  25.01.2018

  Zostavili sme pre vás rebríček najžiadanejších titulov v našom e-shope Ver.sk. Teší nás záujem o tieto knihy, lebo skvelá kniha, môže inšpirovať a zmeniť život niekomu, koho máte radi. TOP 10 predajnosti podľa počtu predaných kusov v roku 2017 na Ver.sk. 1. Večerné modlitby s objatím 2. List od milujúceho Otca 3. Milovanej Princeznej 4. Milovanej Princovej Neveste 5. Mocnému Bojovníkovi 6. Zápisník Milovanej Princeznej (rôzne druhy) 7. Kalendár Martindom 2018 Krása blízkosti 8. Biblia 1SLOVO 9. Mama a dcéra 10. Malej milovanej Princeznej
 • 08 dec

  Doručenie do Vianoc

  08.12.2017

  Posledný deň expedície objednávok je 21.12 vo štvrtok. Predvianočné objednávky prijímame do dátumu 19.12, do utorka. V prípade, že bude vystavená objednávka a tovar v nej bude dostupný až o niekoľko dní, budeme Vás informovať emailom prípadne telefonicky, aby ste vedeli, že zásielku nie je možné zaslať pred Vianocami. Kuriérska služba robí všetko preto, aby stihla objednávky doručiť do 24 hodín od expedície objednávky od nás. Odporúčame však objednávku vystaviť vo väčšom predstihu.
 • 22 nov

  Most od Karen Kingsbury

  22.11.2017

  Karen Kingsbury, najpredávanejšia autorka románov podľa NEW YORK TIMES, prináša súčasný hrejivý vianočný príbeh. Príbeh rozpráva o historickej záplave, stra- tenej láske a kráse trvalého priateľstva. Molly Allenová žije sama v Portlande, ale svoje srdce nechala v Tennessee pri mužovi, od ktorého odišla pred niekoľkými rokmi. Ich vzájomný vzťah bol zriedkavý a nádherný. Žiaden podobný sa jej v živote nepodarilo nájsť. Ryan Kelly býva v Nashville. Pred niekoľkými rokmi zrušil svoje zasnúbenie, potom cestoval so známou dvojicou country spevákov a sprevádzal ich hrou na gitare. Aj napriek odlúčeniu počuje hlas Molly, ako ho povzbudzuje, aby kráčal za svojím snom. Molly neustále zostáva v jeho myšlienkach. Ryan často navštevuje Most – najstaršie kníhkupectvo v historickej štvrti Franklinu – a spomína na časy, ktoré tam spolu s Molly strávili. Vlastníkmi kníhkupectva sú Charlie a Donna, ktorí majú pre zákazníkov vždy pripravenú kávu, ponúkajú im úprimné rozhovory a tiež police plné dobrých kníh. Takto slúžia ľuďom aj napriek tomu, že predaj kníh ohrozuje stúpajúci počet digitálnych kníh. Zrazu však kníhkupectvo zaplaví storočná voda, ktorá ohrozuje celý Franklin a zničí všetky knihy v obchode. Banka žiada splátku úveru za Most. Skľúčený a bez odpovede, Charlie zvažuje dovtedy nemysliteľné. Potom sa však stane ešte väčšia tragédia a zrazu sa všetko zmení. Môže sa uprostred toho najväčšieho zúfalstva objaviť zázrak a nádej na druhú šancu? Most je ľúbostným príbehom postaveným do prostredia tradičného amerického kníhkupectva, na ktorý nikdy nezabudnete.
 • 22 nov

  Mama a dcéra - Novinka

  22.11.2017

  eď sa stretne niekoľko desiatok mám a dajú dokopy rady o výchove svojich dcér, tak je pritom zábava, dá sa na papier múdrosť vychádzajúca zo srdca, a navyše opadne pritom stres z toho, že nie všetko musí byť vždy dokonalé a ideálne. Ver.sk vám predstavuje skvelý knižný titul, ktorý vás môže odteraz sprevádzať počas celého obdobia výchovy vašej dcéry. Zistíte, že tak nejak podobne sú na tom mamy vo vašej blízkosti alebo aj kdekoľvek inde vo svete.
 • 23 oct

  Kalendár Martindom 2018

  23.10.2017

 • 23 oct

  Milosť je väčšia - Kyle Idleman

  23.10.2017

 • 25 sep

  Smerom k Bohu - Craig Groeschel

  25.09.2017

  Nie je jednoduché niekedy vykročiť. Alebo možno je niekedy potrebné zostať tam kde sme. Kto sa v tom má vyznať? Nová kniha od Craiga Groeschela je na spadnutie a už čochvíľa možno práve vo vašich rukách. http://www.ver.sk/Smerom-k-Bohu-Predobjednavka-do-15.10.-_p-18407_
 • 29 aug

  Nepriznaná - skvelý román

  29.08.2017

  Ako začať nový život, keď sa minulosť zdá byť navždy stratená? Kto by si pomyslel, že príprava večere môže od základu zmeniť život? Louise Copelandovej by to nenapadlo ani vo sne. Ale keď z police v komore spadne gril a pristane na jej hlave, skončí sa to hrčou a stratou pamäti. Louisin život sa nečakane zmení. Kto je tento chlapík Collin, ktorý tvrdí, že je jej manželom? A čie sú to deti? Ona sa nemôže volať Louisa, nie je predsa mama troch detí zo stredozápadu! Ona je predsa populárna autorka románov, volá sa Jazz Sweetová! Snaží sa poskladať kúsky života, ktoré by jej povedali, že žila. Louisa/Jazz si uvedomí, že niektoré spomienky netreba zbytočne vyvolávať... Titul bude dostupný po 18. 9. 2017.
 • 21 jul

  Presťahované

  21.07.2017

  Tento týždeň sme sa presťahovali. Doťahujeme posledné veci a už počas ďalšieho týždňa posielame veci z Rožňavskej 17 v Bratislave. Toto bude aj naša nová adresa.
 • 14 jul

  Sťahovanie do nového

  14.07.2017

  Už o týždeň sa budeme sťahovať do nových a väčších priestorov. Vďaka Bohu. Pošleme aj nejaké fotky a videjko, aby ste mali predstavu odkiaľ budú putovať zásielky.
 1  2  3  4  5    Počet listov: 22   Záznamov: 220
Prihlásenie